فرصتی جذاب برای برند ها در جشن حافظ، با حضور ستارگان سینما و تلویزیون


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

فرصتی جذاب برای برند ها در جشن حافظ، با حضور ستارگان سینما و تلویزیون

دنیای تبلیغات- واحد خبر- برند های علاقمند به حضور در جشن بزرگ حافظ می توانند با دنیای تبلیغات جهت استفاده از فرصت حضور در این جشن استفاده نمایند.

شانزدهمین جشن بزرگ حافظ به مدیریت علی معلم، اواخر تیر ماه سال جاری در برج میلاد برگزار می شود و در آن طبق روال هر ساله بیش از ۱۰۰۰ چهره محبوب تلویزیون و سینما در جشن حضور خواهند داشت. جشن حافظ بزرگترین جشن خصوصی ایران است که در آن هرسال کلیه آثار پخش شده از تلویزیون و فیلم های اکران شده در سینما و مجموعه های توزیع شده در شبکه خانگی مورد داوری قرار می گیرند و به برگزیدگان تندیس حافظ اهدا می گردد.

امسال برای نخستین بار با همکاری دنیای تبلیغات، تندیس بهترین آگهی تلویزیونی سال نیز در این جشن اهدا می گردد. برندهای علاقمند به شرکت در جشن بزرگ حافظ می توانند با دنیای تبلیغات در این خصوص مذاکره نمایند.

 

k

نتیجه جستجوی جشن حافظ در گوگل

 

آنونس شانزدهمین جشن بزرگ حافظ که در آخرین قسمت دی وی دی شهرزاد نیز منتشر شده بود را ببینید:

 

آنونس جشن حافظ[دانلود]


Print Friendly and PDF

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

پاسخی بگذارید