فعالیت‌ پژوهشگاه ICT در راستای شبکه ملی اطلاعات تعریف می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، وحید یزدانیان در جلسه شورای مدیران این پژوهشگاه با اشاره به تکمیل شبکه ملی اطلاعات به عنوان یکی از اصلی ترین سیاست‌های کاری وزیر ارتباطات، گفت: برای کمک به تحقق این سیاست لازم است رویکرد پروژه‌های پژوهشی پژوهشگاه ICT ، هم‌راستا با موضوع شبکه ملی اطلاعات تعریف و اجرا شود.

وی در خصوص بحث شفافیت و فساد ستیزی به عنوان یکی از مهم‌ترین رویکردهای دولت سیزدهم و وزیر ارتباطات گفت: ضروری است با توجه و حساسیت بیشتری بحث شفافیت و فساد ستیزی را همچون گذشته مورد توجه قرار دهیم. به حمدالله پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای ارزیابی عملکرد به ویژه در خصوص ایجاد شفافیت و مبارزه با مفاسد گام‌های خوبی برداشته است.

یزدانیان موضوع اقتصاد دیجیتال را یکی از مهمترین محورهای برنامه‌های وزارت ارتباطات در دولت جدید عنوان و بر تسریع انجام فعالیت‌های پژوهشی در زمینه تأثیرات متقابل اقتصاد دیجیتال و ICT تاکید کرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

شبکه ملی اطلاعات پایدار و باکیفیت لازمه توسعه اقتصادی است
وی چت از دستور رگولاتور چینی اطاعت کرد
سهم اقتصاد دیجیتال از تولید ناخالص داخلی به ۱۰ درصد می‌رسد
اتحادیه اروپا از تیک تاک تحقیق می کند