فعالیت کارخانه‌های فاکس کان در چین و ویتنام از سر گرفته شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از چاینامورنینگ پست، فاکس کان یکی از تولیدکنندگان اصلی انواع محصولات اپل و به خصوص آیفون در شرق آسیا است و از همین رو بازگشتن فعالیت‌های آن به حالت عادی نگرانی‌ها در مورد کمبود آیفون را در جهان تا حد زیادی برطرف می‌کند.

شیوع ویروس کرونا در چین باعث شده بود تا بسیاری از مؤسسات و شرکت‌های فناوری فعالیت‌های خود را در چین متوقف کنند که از جمله آنها می‌توان به فاکس کان اشاره کرد.

فاکس کان بزرگترین پیمانکار تولید قطعات و محصولات الکترونیک در سراسر جهان است و بخش زیادی از فعالیت خود را در چین انجام می‌دهد. اما در برخی کشورهای همجوار چین نیز شعبی دارد.

با تعطیلی شعب و کارخانه‌های فاکس کان در چین از ابتدای فوریه به علت همه گیرشدن ویروس کرونا خسارات مالی زیادی به این شرکت وارد شد و درآمد آن به شدت کاهش یافت. این کارخانه برای پاسخگویی به نیاز مشتریان با انتظارات فزاینده ای روبرو است.

فاکس کان پیش بینی کرده که درآمد آن در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۱۹ تا ۱۵ درصد کاهش یابد. اما افزوده که امکان جبران سریع این خسارت در ماه‌های بعد وجود دارد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

احراز هویت خریداران سیم کارت با رمز یکبار مصرف قانونی شد
همراه اول شبکه تلفن همراه سیستان و بلوچستان را نوسازی می‌کند
مصوبه ممنوعیت خروج داده از کشور اجرایی نشد
رویکرد مرکز ملی فضای مجازی در رابطه با منظومه‌های ماهواره‌ای