فلیپ کارت راهش را از آمازون جدا کرد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، کمیسیون رقابت هند در دادگاهی خواستار ادامه تحقیق آنتی تراست درباره آمازون و فلیپ کارت شده است. البته این شرکت‌ها اعلام کرده‌اند هیچ اقدام خلاف قانونی انجام نداده‌اند.

درهمین راستا شرکت فلیپ کارت خواستار آن شده تا شیوه تحقیق آنتی تراست درباره آن با شیوه تحقیق از آمازون متمایز باشد زیرا شواهد علیه دو شرکت بسیار متفاوت است.

به بیان دقیق‌تر، در جدیدترین درخواستی که از سوی فلیپ کارت به دادگاهی در ایالت کارناتاکا ارائه شده، این شرکت ادعا می‌کند کمیسیون رقابت هند و دادگاه شواهد و واقعیات بین پرونده میان دو شرکت را اشتباه گرفته‌اند و به این نکته توجه نکرده‌اند که آنها دو رقیب سرسخت هستند.

این زیرمجموعه وال مارت در هند، ادعا می‌کند کمیسیون رقابت هند قبل از صدور دستور تحقیق آنتی تراست درباره دو شرکت، توافق نامه تجاری آمازون و فروشندگان کالا در پلتفرم این شرکت را بررسی کرده بوده است. حال آنکه این توافقنامه فقط مربوط به آمازون بوده است و شواهد مشابهی درباره فلیپ کارت وجود ندارد.

در درخواست ۴۶ صفحه‌ای فلیپ کارت به دادگاه آمده است: اتهامات و شواهد علیه شرکت که پیش روی کمیسیون رقابت هند قرار دارد، از لحاظ کیفی با شواهد علیه آمازون متمایز هستند. کمیسیون رقابت هند باید شواهد علیه هریک از دو پلتفرم را به طور جداگانه بررسی کند.

پیش بینی می‌شود دادگاه هندی طی چند روز آینده رای خود را صادر کند.

طی سال‌ها قبل فروشگاه‌های فیزیکی ادعا کرده بودند فلیپ کارت و آمازون با ایجاد ساختارهای پیچیده قوانین هند را دور می‌زنند، اما این شرکت‌ها تمام اتهامات را رد کرده بودند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

فیس بوک و اینستاگرام هر کلیک کاربر را ردیابی می کنند
تولید ماهواره‌ های خیام ۲، خیام ۳ و خیام ۴ در ایران
آمریکا جمع آوری داده توسط دوربینهای نظارتی را قانونمند می کند
بررسی علل ناکامی آمریکا در مقابله با فناوری‌های چینی