فیس بوک و توئیتر مطالب مشکوک درباره پسر جو بایدن را محدود کردند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، هر دو شبکه اجتماعی فیس‌بوک و توئیتر مدعی هستند گام‌هایی را برای کند کردن روند باز توزیع خبری از روزنامه نیویورک پست برداشته‌اند که در آن ادعا شده ایمیل‌هایی از لپ تاپ پسر جو بایدن به دست آمده که نشانه تخلفات وی است.

فیس‌بوک و توئیتر می‌گویند در مورد سندیت و اصالت این خبر تردیدهای جدی وجود دارد و ستاد انتخاباتی جو بایدن هم با انتشار اطلاعیه‌ای بخش‌های زیادی از محتوای این خبر را دروغ و جعلی دانسته است. هر دو شبکه اجتماعی مذکور می‌گویند تا زمانی که اصالت این خبر توسط کارشناسان فیس‌بوک و توئیتر اثبات نشود جلوی باز توزیع آن را می‌گیرند.

فیس‌بوک و توئیتر همچنین تلاش می‌کنند تا خبر مذکور را بعد از باز توزیع کمتر در معرض دید سایر کاربران قرار دهند. البته آنها جلوی به اشتراک گذاری لینک خبر نیویورک پست را نمی‌گیرند. توئیتر از ساعاتی قبل سختگیری خود را در این زمینه بیشتر کرده و به اشتراک گذاری لینک این خبر در پست‌ها و بخش پیام‌های مستقیم را ممنوع کرده است. در مورد لینک‌های ارسالی قبلی این خبر هم پیام لینک یادشده ممکن است ناایمن باشد، نمایش داده می‌شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

آمار تراکنشهای دیجیتال/ بلوغ ۷۰ درصدی دستگاهها در خدمات الکترونیک
آمریکا با ادغام انویدیا و ARM مخالفت کرد
افشاگر فیس بوک درباره اصلاح قانون به کنگره مشاوره داد
تقاضا برای آیفون ۱۳ کاهش یافت