فیس بوک و گوگل واکسیناسیون کارمندان را اجباری کردند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، دفاتر توئیتر که در آمریکا بازگشایی شده بودند، اکنون در حال تعطیل شدن هستند. همزمان دیگر شرکت‌های فناوری بزرگ نیز واکسیناسیون را برای بازگشت کارمندان به دفاتر اجباری کرده‌اند زیرا نرخ بالای ابتلا به سویه دلتا کووید ۱۹ به افزایش تعداد بیماران منجر شده است.

گوگل و فیس بوک روز گذشته اعلام کردند کارمندانشان باید قبل از بازگشت به دفاتر واکسینه شوند. همچنین این شرکت تصمیم دارد طی ماه‌های آینده برنامه انگیزشی خود برای واکسیناسیون را در مناطق دیگر نیز گسترش دهد.

در کنار این موارد، گوگل به دلیل افزایش موارد ابتلاء به کووید ۱۹ در مناطق مختلف، سیاست دورکاری کارمندانش را تا ۱۸ اکتبر تمدید می‌کند.

توئیتر نیز اعلام کرد بازگشایی دفاتر خود را متوقف کرده است. از سوی دیگر شرکت تاکسی اینترنت «Lyft» که قبلاً واکسیناسیون را برای بازگشت کارمندان به محل کار اجباری کرده بود، اکنون بازگشایی دفاتر خود را از سپتامبر ۲۰۲۱ به فوریه ۲۰۲۲ موکول کرده است.

اپل هم تصمیم دارد سیاست استفاده از ماسک را دوباره در تمام فروشگاه‌های خرده فروشی اش اعمال کند. حتی در صورت واکسینه بودن کارمندان و مشتریان، آنها باید داخل فروشگاه‌های اپل از ماسک استفاده کنند.

درحال حاضر موارد ابتلاء به سویه دلتا کووید ۱۹ در آمریکا در حال افزایش است. این سویه در هند ظهور کرد اما به سرعت گسترش یافت و اکنون شامل ۸۰ درصد موارد ابتلای ویروس کرونا در آمریکا می‌شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

فیس بوک و اینستاگرام هر کلیک کاربر را ردیابی می کنند
تولید ماهواره‌ های خیام ۲، خیام ۳ و خیام ۴ در ایران
آمریکا جمع آوری داده توسط دوربینهای نظارتی را قانونمند می کند
بررسی علل ناکامی آمریکا در مقابله با فناوری‌های چینی