قابلیت خرید با اپلیکیشن واتس اپ ارائه شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، اپلیکیشن واتس اپ مشغول آزمایش قابلیت های پرداخت موبایل در برزیل است. بیشتر اوقات سرویس های جدید در این کشور آزمایش می شوند زیرا جمعیت آنلاین انبوهی دارد.

واتس اپ در یک پست وبلاگی اعلام کرد کاربران برزیلی می توانند با استفاده از این اپلیکیشن به طور ایمن وجه نقد ارسال کنند یا از کسب و کارهای محلی خرید کنند.

فیس بوک بخش پرداخت های دیجیتال واتس اپ را از طریق Facebook Pay کنترل می کند. Facebook Pay یک سرویس پرداخت آنلاین است که سال گذشته افتتاح شد و در دیگر اپلیکیشن های این پلتفرم از جمله اینستاگرام نیز فعال است.

قابلیت پرداخت آنلاین اپلیکیشن پیام رسان WhatsApp Payنام دارد و کاربران بدون پرداخت هیچ هزینه و به طور رایگان می توانند خرید کنند یا برای همدیگر وجه نقد بفرستند. البته فیس بوک به  ازای هر تراکنش برای کسب وکارها کارمزد۳.۹۹ درصدی  دریافت می کند.

هنوز مشخص نیست قابلیت مذکور چه زمان برای کشورهای دیگر فعال می شود. پرداخت موبایل یکی از استراتژی های فیس بوک برای ایجاد یک منبع درآمد به غیر از تبلیغات است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

پرچمدار موتورلا با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسیلی!
جزئیات سند راهبردی اتحادیه اروپا برای «اینترنت بهتر کودکان»
جهان در سال ۲۰۲۲ بر مدار کدام فناوری ها می چرخد
گوگل تست هفتگی کرونا را برای حضور در ادارات خود اجباری کرد