قاب عینک و انگشتر مجهز به دستیار صوتی رونمایی شدند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس،  آمازون  از گجت های جدیدی رونمایی کرده است. در همین راستا این شرکت از یک قاب عینک هوشمند رونمایی کرده است. این قاب عینک بسیار سادهEcho Frame نام دارد و مجهز به دستیار صوتی هوشمند الکسا است.

این گجت هیچ نمایشگر یا دوربین خاصی ندارد اما به نظر می رسد آمازون برنامه های مختلفی برای قاب عینک هوشمند خود دارد. Eco Frame برای استفاده روزمره ساخته شده و فرد می تواند با مراجعه به چشم پزشک، نمره عینک خود را تعیین و شیشه گجت را تغییر دهد. 

 در کنار دسته های عینک ۴ بلندگوی کوچک همراه دو میکروفون نصب شده اند. این تنظیمات به کاربر اجازه می دهد  در هر موقعیتی از الکسا استفاده کند.  کاربر می تواند درباره اخبار روز یا آدرس مکان خاصی از الکسا کمک بگیرد. علاوه برآن کاربر با کمک این قاب عینک می تواند با دستور صوتی یک چراغ هوشمند را روشن و حتی قرار ملاقاتی در تقویم خود مشخص کند.

در کنار این موارد قاب عینک هوشمند آمازون به موبایل متصل می شود و بنابراین نوتیفیکیشن های آن را نیز اعلام می کند.  کاربر با لمس کردن یک پدلمسی که در دسته راست عینک تعبیه شده، می تواند نوتیفیکیشن های موبایل خود را گوش کند.

 همچنین یک ویژگی به نام «فیلترVIP» به کاربران اجازه می دهد نوتیفیکیشن های اپلیکیشن های پیامرسان دلخواه خود را در قاب هوشمند عینک دریافت کنند.

آمازون در کنار این قاب عینک هوشمند از چند دستگاه دیگر نیز رونمایی کرد که همگی مجهز به دستیار صوتی الکسا بودند. یکی از این محصولات هدفون های بی سیم Echo Buds هستند که فناوری  کاهش سروصدای  شرکت Bose در آنها به کار رفته است. عمر شارژ این هدفون بی سیم ۵ ساعت است و عمر شارژ قاب مخصوص آن نیز ۲۰ ساعت اعلام شده است.  افراد می توانند با پرداخت ۱۳۰ دلار پیش سفارش برای این هدفون های بی سیم ثبت کنند.

 یکی دیگر از محصولات جالب این شرکت Echo Loop نام دارد که در حقیقت یک حلقه هوشمند است. این حلقه به اینترنت متصل می شود و دارای دو میکروفون است. بنابراین کاربر می تواند به الکسا متصل شود و دستورات صوتی به آن بدهد. این گجت نیز ۱۳۰ دلار قیمت گذاری شده است.

 قیمت قاب عینک هوشمند آمازون  نیز ۱۸۰ دلار اعلام شده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ارائه خدمات داده محور به کسب و کارهای استارت آپی
تغییر آیکون اپلیکیشن گوگل فاش شد
تلاش آلمان برای حذف محتوای نامناسب در شبکه های اجتماعی
هکرها در جستجوی میلیون‌ها سیستم مدیریت محتوای وردپرس