قاب گوشی آیفون با طرح سامسونگ نوت ۷ آتش گرفته! / هالووین


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

دنیای تبلیغات – حالا پس‌ازآنکه تولید گوشی‌های سامسونگ گلکسی نوت ۷ به لطف خدا سرانجام متوقف شد، هرروز شوخی‌های جالبی در رابطه این گوشی در فضای مجازی به چشم می‌خورد. در روزهای اخیر کمپانی UNIQFIND که درزمینۀ تولید قاب‌های محافظ برای گوشی‌ها، لپ‌تاپ‌ها و تبلت‌های اپل فعالیت می‌کند دست به تولید مدل جالبی از قاب‌های محافظ برای آیفون زده است.

گلکسی نوت ۷ با قرار دادن آیفون خود درون این  قاب‌های جدید که بانام Explo-sung iPhone Skin به فروش می‌رسند گوشی شما به شکل یک گلکسی نوت۷ منفجر شده درمی‌آید. البته نگران نباشید چون قرار نیست اتفاق خاصی برای آیفونتان بیفتد و فقط ظاهر گوشی شما شبیه نوت۷ خواهد شد. به گفتۀ UNIQFIND این قاب‌ها به مناسب هالوین (۳۱ اکتبر) تولید شده و برای آیفون ۵ و تمامی مدل‌های بعدازآن در دسترس خواهند بود.  این قاب‌ها در دو نوع سافت و هارد و با قیمت‌های ۲۵ و ۳۵ دلار عرضه خواهد شد و از همین حالا می‌توان سفارش خرید آن‌ها را ثبت کرد. این اولین بار نیست که چنین شوخی‌ای با گوشی بخت‌برگشتۀ سامسونگ یعنی گلکسی نوت ۷ می‌شود و قطعاً آخرین مورد آن نیز نخواهد بود.

منبع : Mashable / ترجمه : بامیلو

./پایان
دنیای تبلیغات، رسانه تخصصی تبلیغات و برند در تلگرام را دنبال کنید


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

پاسخی بگذارید