قالیباف حداقل ۱۰ جلسه برای بررسی طرح تنظیم فضای مجازی تشکیل داد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا نوری قزلجه در جلسه علنی عصر امروز (سه‌شنبه سوم اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری، گفت: رضا تقی‌پور، رئیس کمیسیون مشترک طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی صبح امروز در مجلس بنده را به عدم آشنایی با حد و حدود قانونی محکوم کرد.

وی بیان کرد: بنده حد و حدودم را از رأی مردم دارم و در اعمال این حق کوتاه نمی‌آیم. علاوه بر این، تقی‌پور بنده را متهم کرد که در جلسات این کمیسیون حضور نداشتم، در حالی که بنده در هیچکدام از جلسات رسمی کمیسیون مشترک طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی غایب نبودم و فقط در دو جلسه غیر رسمی اخیر غایب بودم.

نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین بنده را به دیکتاتوری مدرن متهم کردند که باید بگویم شما دیکتاتور هستید که در ۱۰ دقیقه چنین طرح مهمی را تصویب می‌کنید یا ما که می‌گوییم طبق قانون باید عمل کرد؟ گفتید ما مجلس را به توپ بسته‌ایم در حالی که شما با تصویب ۱۰ دقیقه‌ای طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی مجلس را به توپ بستید، روی اعصاب و روان جامعه راه می‌روید و مجلس را در جامعه از محبوبیت می‌اندازید.

نوری قزلجه اظهار کرد: حتی یک جلسه یک ساعته برای شنیدن نظرات کارشناسان نگذاشتند و مصوبه امروز کمیسیون مشترک طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی مراحل قانونی را طی نکرده است.

بر اساس این گزارش، علی نیکزاد که ریاست جلسه را بر عهده داشت، در پاسخ به اظهارات نماینده مجلس، گفت: اینکه در صحبت‌های خود گفتید طرح مذکور در ۱۰ دقیقه تصویب شده، درست نیست.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنده شاهد بودم که شخص رئیس مجلس حداقل ۱۰ جلسه برای بررسی کارشناسی این طرح گذاشته است و کمیسیون مشترک طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی هم برای بررسی این طرح نزدیک به ۵۰ جلسه تشکیل داده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
تامین سرویس‌ مورد نیاز دستگاه‌ها برای اتصال به پنجره دولت هوشمند
ابداع اپلیکیشنی برای حمل و نقل نابینایان با وسایل نقلیه عمومی
توئیتر به علت نقض حریم شخصی کاربران ۱۵۰ میلیون دلار غرامت می‌دهد