قرن نویی که پیش روست قرن پیشرفت و سرافرازی ایران اسلامی است


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه شبکه اجتماعی خود نوشت:

ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی

از این باد ار مدد خواهی چراغ برافروزی

امسال نفس مسیحایی نوروز با ایام ولادت قائم آل محمد (عج) مقارن و رایحه نرگس بوستان فاطمی زمین و زمان را معطر کرده است. نوروز امسال رنگ و بوی دیگری هم دارد چون با فروکش کردن بیماری کرونا پس از دو سال مجال برگزاری آئین‌های نوروزی فراهم شده است و البته به مدد ارتباطات پایدار و پرسرعت دل‌ها به هم نزدیکتر و دوستی‌ها پایدارتر خواهد شد.

نوروز، فرخنده یادگار نیاکان فرهنگ پرورمان را به همه ملت ایران را تبریک می گویم و مطمئن هستم قرن نویی که پیش روست، قرن پیشرفت و سرافرازی ایران اسلامی در جهان خواهد بود. باشد که در این قرن یار پرده از رخ برکشد و چشمان جهانیان را به حضورش روشن کند.

همکاران من در تمام طول تعطیلات نوروزی از پایداری شبکه مراقبت خواهند کرد تا شما عزیزان با خیال راحت از خدمات شبکه بهره ببرید. هر روزتان نوروز، نوروزتان پیروز


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تعلیق فروش کارخانه تولید تراشه انگلیس به چین
دومین تحقیقات انگلیس از تبلیغات گوگل آغاز شد
ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
تامین سرویس‌ مورد نیاز دستگاه‌ها برای اتصال به پنجره دولت هوشمند