لزوم ارائه خدمات آنلاین مالیاتی به مردم/ گام نخست برداشته شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز ملی فضای مجازی، سید ابوالحسن فیروزآبادی در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای طرح جامع مالیاتی کشور گفت: اقتصاد دنیا در حال تحول بوده و به سمت اقتصاد خدماتی و جهانی در حرکت است که براساس آن نیز در کشور باید خدمات مالیاتی آنلاین برای مردم ارائه شود تا بتوانند به صورت برخط نسبت به پرداخت مالیات اقدام کنند.

وی با بیان این که حوزه مالیاتی در اقتصاد کشور نقش به‌سزایی دارد، تاکید کرد: در سال های اخیر در این حوزه کارهای بزرگی انجام شده و خوشبختانه گام اول برای دستیابی به اهداف طرح جامع مالیاتی کشور برداشته شده است و امیدواریم با انجام گام دوم، مردم بتوانند به سهولت از خدمات و امکانات سامانه های عملیات الکترونیک سازمان امور مالیاتی کشور بهره مند شوند.

در این بازدید چگونگی عملکرد سامانه های عملیات الکترونیک سازمان امور مالیاتی کشور از جمله سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی، سامانه ثبت الکترونیک، سامانه اظهارنامه الکترونیک و سامانه پرداخت الکترونیک مالیات تشریح شد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

مردم زیر بمباران دشمن در فضای مجازی/ شبکه ملی محمل دفاع سایبری
وبینار «ماهواره‌ها چگونه زندگی بشر را بهتر می‌کنند» برگزار می شود
فروش نمونه اولیه یک موبایل بازی رایانه ای به قیمت ۳۴ دلار
اقدامات مایکروسافت برای صرفه جویی در مصرف آب