لزوم افزایش فعالیت نخبگان در فضای مجازی/ راه اندازی جریان پژوهشی


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز ملی فضای مجازی، امیر خوراکیان گفت: فضای مجازی و رسانه‌های نوین مباحث جدیدی هستند که با توجه به خاستگاه و مبانی غربی آنها کشور نیاز دارد تا نخبگان، دانشجویان و فعالان این حوزه برای تبیین مبانی نظری و علمی بر پایه اسلام و فرهنگ ایرانی در این حوزه فعالیت بیشتری داشته باشند.

معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی افزود: سرعت تحولات در حوزه فضای مجازی بسیار زیاد است بر این اساس ما نیازمند کار نظری و علمی و فعالیت بیشتر چهره‌ها و مراکز علمی و پژوهشی در کشور هستیم.

وی با اشاره به این که با اتکا به ظرفیت‌های مردمی و بخش خصوصی می‌توان یک حرکت علمی ارزشمند را در کشور سامان داد، تاکید کرد: اولویت اصلی، بهره برداری علمی و راه اندازی یک جریان پژوهشی در کشور در حوزه فضای مجازی و به خصوص در موضوع رسانه‌های نوین است. همچنین حوزه‌های اقتصاد با توجه به شرایط کنونی و اهمیت آن در کشور، تأثیر مهمی بر فضای مجازی و رسانه‌های نوین دارند.

خوراکیان افزود: فضای مجازی و رسانه‌های نوین در ترویج محصولات داخلی و تقویت تولید ملی و همچنین صادرات و شناسایی مخاطبان آن نقش مؤثری دارد و ما در عصر فضای مجازی با تحولات جدید در حوزه‌های بانکداری، تعاملات مالی، مباحث حقوقی و ایجاد شغل‌های نوین روبرو هستیم.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

نام ۱۰ دانشگاه برتر در هوش مصنوعی/ کشورهای پیش‌رو در AI کدامند
رگولاتور چین درباره توزیع کنندگان تراشه خودرو تحقیق می کند
توئیتر حساب جعلی نویسنده مشهور را تایید و بعد رد کرد
محصولات آینده نوکیا فاش شد