لزوم دسترسی به تلفن اینترنتی برای مراقبین و بهورزان از طریق ۴۰۳۰


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت، دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در نامه ای به وزیر ارتباطات و فناوری یادآور شده است: از آنجایی که آموزش، پیگیری و پاسخگویی به موارد مشکوک به بیماری کرونا توسط مراقبین سلامت و بهورزان برای جمعیت تحت پوشش در سطح کشور دارای اهمیت و فوریت زیادی در کنترل بیماری است. لذا در اسرع وقت امکان دسترسی به تلفن اینترنتی برای مراقبین و بهورزان (۶۰ هزار کاربر) از طریق سامانه ۴۰۳۰ فراهم شود.

در این نامه آمده است: « ضمن تشکر از همکاری شرکت مخابرات در خصوص راه اندازی سامانه ۴۰۳۰، به استحضار می‌رساند آموزش، پیگیری و پاسخگویی به موارد مشکوک به بیماری کرونا توسط مراقبین سلامت و بهورزان برای جمعیت تحت پوشش در سطح کشور دارای اهمیت و فوریت زیادی در کنترل بیماری است. لذا خواهشمند است دستور فرمائید در اسرع وقت امکان دسترسی به تلفن اینترنتی برای مراقبین و بهورزان (۶۰ هزار کاربر) از طریق سامانه ۴۰۳۰ فراهم شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

رندرهای جدید وان پلاس ٨ پرو منتشر شد
کرونا شرکت اینترنت ماهواره ای را ورشکسته کرد
جلوگیری از شیوع کرونا با استفاده از اطلاعات موقعیت مکانی موبایل
دستورالعمل تولید و بازنشر محتوای کرونا در فضای مجازی صادر شد