ماوس بازی های رایانه ای به دسته بازی تبدیل می شوند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، دسته های بازی یا جوی استیک مدتی است که از رده خارج شده اند اما هنوز هم نسبت به موس های مخصوص بازی رایانه های چند ارجحیت کوچک دارند.

اما Lexip ۳D ماوسی خارق العاده است که ویژگی های یک ماوس معمولی را با دسته بازی و یک دستگاه کنترل ترکیب کرده و قدرتی خارق العاده دارد. Lexip ۳D دارای حسگر لیزری ADNS-۹۸۰۰ با حساسیت ۸۲۰۰dpi است. این ماوس علاوه بر قابلیت های معمول دارای دکمه های مختلف در کنار و بخش بالایی است.

نیمه رویی ماوس طوری ساخته شده تا در دو محور بالا/پایین و چپ/راست ۳۰ درجه بچرخد. این قابلیت همراه دو سرعت سنج می تواند بیش از ۳۰۰ هزار حرکت مختلف جوی استیک را انجام دهد.

برای کنترل این قسمت یک دسته کوچک آنالوگ در کنار ماوس در نظر گرفته شده است. این دسته کوچک می تواند بیش از ۹۰ هزار زاویه مختلف را ثبت کند و برای تکان دادن اسلحه ها و ذخایر در بازی رایانه ای کارآمد است.

تمام این موارد قابلیت شخصی سازی نیز دارند. در همین راستا کاربران می توانند وظایف مختلفی برای دسته ها و دکمه ها تعریف کنند یا حساسیت ماوس را تغییر دهند.

این ماوس هم اکنون در مرحله جمع آوری سرمایه در وب سایت کیک استارتر است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

نحوه دریافت پروانه شبکه رادیوئی اختصاصی اعلام شد
همکاری علمی مرکز ملی فضای مجازی و دانشگاه علامه
«ایرانسل‌من سازمانی» معرفی شد
هدیه همراه اول به مردم آبادان