مجلس نمایندگان آمریکا درباره آینده خودروهای خودران تصمیم می‌گیرد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، اعضای کمیته فرعی تخصصی تجارت و حفاظت از مشتریان که یکی از زیرمجموعه‌های کمیته انرژی و تجارت مجلس نمایندگان آمریکاست، به اظهارنظرها و سخنرانی های گروه‌های تجاری مختلف که نمایندگان صنایعی همچون خودروسازی، شرکت‌های فناوری و صنعت حمل و نقل محسوب می‌شوند، گوش می‌دهند و در نهایت در مورد نحوه استفاده عمومی از خودروهای خودران تصمیم می‌گیرند.

نمایندگان کنگره آمریکا در مورد برخی قابلیت‌های خودروهای خودران نگرانی‌هایی دارند که قرار است در این جلسه به پاسخ‌های نمایندگان صنایع در این زمینه گوش فرا داده و تصمیم نهایی را در این زمینه اتخاذ کنند. نشست مشورتی مشترک در این زمینه ” وسایل نقلیه خودران: امیدها و چالش‌های فناوری‌های در حال تحول خودران” نام دارد.

کنگره آمریکا در تلاش است تا برای قانون گذاری به منظور استفاده از خودروهای خودران با شرکت‌های فناوری و خودروسازی به توافقی دست یابد. مهم‌ترین دغدغه در این زمینه ایمن سازی خودروهای یادشده است تا از عدم برخورد آنها با عابران پیاده و دیگر خودروها اطمینان حاصل شود.

نگرانی دیگری که باید در این زمینه برطرف شود، کسب اطمینان از عدم هک شدن و نفوذ امنیتی به خودروهای خودران است. زیرا هکرها در این صورت می‌توانند جان سرنشینان خودروهای خودران را به خطر بیندازند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تمامی خدمات تأمین اجتماعی تا ۶ ماه آینده الکترونیکی می شود
امکان ثبت نام کاربر جدید در وی چت تعلیق شد
کمپین ۶ ماهه چین برای پاکسازی اپ ها
سری موبایل جدید موتورلا با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی عرضه می شود