«محمد خوانساری» عضو شورای راهبردی بهره‌وری وزارت ارتباطات شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان فناوری اطلاعات، با حکم عیسی زارع پور، محمد خوانساری رئیس سازمان فناوری اطلاعات به عضویت شورای راهبردی بهره‌وری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد.

این حکم با توجه به ماده (۵) برنامه ششم توسعه کشور و به موجب بند «الف» برنامه جامع بهره‌وری کشور، در راستای اجرای «نظامنامه متولیان بهره‌وری دستگاه‌های اجرایی کشور» و بند ۱-۱-۷ «نظامنامه مدیریت بهره‌وری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات»، به امضا رسیده است.

محمد خوانساری معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران است که با حفظ سمت به عنوان «عضو شورای راهبردی بهره‌وری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات» نیز منصوب شده است.

محمد خوانساری به تازگی و با حکمی از سوی ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، به عضویت حقیقی شورای اجرایی فناوری اطلاعات کشور نیز منصوب شده است.

اواسط بهمن ماه ابراهیم رئیسی با استناد به بند ۱۸ ماده ۴ اساسنامه شورای اجرایی فناوری اطلاعات که به ترکیب اعضای این شورا اشاره دارد، «محمد خوانساری»، «مهدی اخوان بهابادی» و «محمد کاظمی فرد» را به عنوان اعضای حقیقی شورای اجرایی فناوری اطلاعات منصوب کرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تعلیق فروش کارخانه تولید تراشه انگلیس به چین
دومین تحقیقات انگلیس از تبلیغات گوگل آغاز شد
ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
تامین سرویس‌ مورد نیاز دستگاه‌ها برای اتصال به پنجره دولت هوشمند