مدل های ارزان تر گوشی پیکسل در راه است


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیجیتال ترندز، با این حال استقبال از گوشی پیکسل در بازار هرگز در حد بالایی نبوده است. ظاهرا یکی از علت های این امر گران قیمت بودن همه مدل های گوشی پیکسل تشخیص داده شده و گوگل از همین رو می خواهد مدل های ارزان تری از آن را هم روانه بازار کند.

قرار است این مدل های ارزان قیمت تر برای استفاده مردم در برخی بازارهای نوظهور و از جمله در کشور هند طراحی و روانه بازار شوند. هند از نظر تعداد کاربران تلفن همراه در جهان دومین کشور مهم جهان است.

با توجه به اینکه درآمد سرانه مردم در هند از ۱۶۷۰ دلار فراتر نمی رود، بسیاری از مردم این کشور ترجیح می دهند گوشی های گران قیمتی مانند پیکسل ۲ یا گالکسی اس ۹ را نخرند.

هنوز در مورد ویژگی های و امکانات این گوشی خبری در دست نیست، اما احتمال می رود گوشی یادشده در اوایل یا اواسط تابستان به بازار بیاید.

گفته می شود گوگل برای تولید مدل های ارزان قیمت تری از بلندگوهای هوشمند خود و همین طور ترموستات هوشمند نست نیز در حال برنامه ریزی است. گوگل هنوز این اخبار را رد یا تایید نکرده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

محدودیت دسترسی کاربران ایرانی به ۴۷ درصد خدمات گوگل
ارتباط تلفنی مشترکان ۳ مرکز مخابراتی اختلال دارد
سیستمی که با وای فای اسلحه را ردیابی می کند
۴۷ آسیب پذیری در ۲۵ مدل گوشی اندرویدی شناسایی شد