مدیران شهر هوشمند ۴ کشور به تهران می آیند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران، مشاور استراتژی و نوآوری مسکو و مدیر پروژه آزمایشگاه شهر هوشمند مسکو به همراه برخی مدیران و پژوهشگران بین المللی، میهمان «دومین همایش و نمایشگاه بین‌المللی تهران هوشمند» هستند که در روزهای ۱۹ و ۲۰ آذرماه در برج میلاد برگزار می‌شود.

امیر بیات، دبیر اجرایی دومین همایش و نمایشگاه بین المللی تهران هوشمند دراین باره گفت: امسال نیز همانند سال گذشته، میزبان جمعی از فعالان و متخصصان دولتی و بخش خصوصی از کشورهای مختلف در حوزه شهر هوشمند هستیم.

به گفته وی، آندری بلوزروف، مشاور استراتژی و نوآوری مسکو و دمیتری کاراندین، مدیر پروژه آزمایشگاه هوشمند این شهر با حضور در ایران و شرکت در این همایش به انتقال تجربیات خود در خصوص روند توسعه شهر هوشمند در مسکو و چالش‌ها و فرصت‌های آن، مسیر رسیدن به شهر هوشمند و پروژه آزمایشگاه شهر هوشمند مسکو می پردازند.

بیات افزود: همچنین در این دوره از همایش، مدعوینی از سوئیس، اسپانیا و هلند در قالب کارگاه‌های تخصصی به انتقال تجربیات خود در زمینه حرکت به سمت شهرهای هوشمند خواهند پرداخت.

فرانسس دومینگو، مدیر توسعه کسب و کار از اسپانیا در کارگاهی آموزشی در حوزه بهبود ترافیک با کمک پلتفرم جابجایی هوشمند سخن خواهد گفت.

لارس مینث عضو شورای جهانی شهرهای هوشمند از سوئیس نیز در کارگاه تاب آوری ساختارمند در شهر هوشمند که در روز دوم همایش برگزار می‌شود، به ارائه تجربیات سوئیس در پیشگیری و واکنش سریع در مواقع اضطراری می پردازد.

همچنین آنتون لامبرتوس بوش از هلند، در کارگاهی جانبی در خصوص بهبود ترافیک شهری به کمک تحلیل کلان داده صحبت خواهد کرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

بررسی تغییر مساحت آبی تالاب های کشور با تصاویر ماهواره‌ای
تایلند از فیس بوک و توئیتر شکایت کرد
اینتل برای هواوی تجهیزات تهیه می کند
استفاده از تجربه های دفاع مقدس برای تحقق شعار «آینده روشن»