مدیریت مصرف اینترنت با بسته‌های جدید اینترنت آسیاتک


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شرکت آسیاتک، این شرکت در راستای بهبود ارائه خدمات به مشترکین خود در جهت خرید سرویس‌های متناسب با میانگین مصرف، سه نوع سرویس جدید (نقره‌ای، برنزی پر حجم و برنزی کم حجم) و چند  بسته و گیگ باکس جذاب را طراحی و عرضه کرده است.

بر اساس این خبر، «سرویس نقره ای آسیاتک»، بیشتر مناسب مشترکین پر مصرف ( استفاده کنندگان سایت های VOD یا IPTV، طرفداران دانلود های پر حجم و غیره ) می باشد و دارای حجم ترافیک بالا به همراه سرعت های متنوع است.

از پر اهمیت ترین مزایای «سرویس نقره ای آسیاتک»، می توان به برخورداری مشترکین از سطح بالاتری از کیفیت پشتیبانی خدمات، استفاده از سرویسی با  ۹۹درصد ضریب در دسترس بودن، برخورداری از امتیاز بالا در باشگاه مشتریان و قرار داشتن در اولویت بالاتر در تماس مشترک با پشتیبانی آسیاتک اشاره کرد. گفتنی است بر اساس مصوبه ۱۷۷ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ارتقاء سطح کیفیت خدمات از ۹۸ به ۹۹درصد، بسیار حائز اهمیت بوده و شرکت های دست یافته به این درجه کیفی می توانند از مزایای مناسبی برخوردار شوند.

«سرویس برنزی پرحجم آسیاتک» نیز گروه وسیعی از مشترکین این شرکت را در بر می گیرد. سرویس برنزی پر حجم آسیاتک برای مشترکینی مناسب است که نیاز به حجم ترافیک بالا داشته و سرعت قابل قبول، کیفیت خدمات سرویس به همراهی پشتیبانی با سطح کیفی مناسب و ضریب دسترسی ۹۸درصد نیازهای ایشان را برآورده می سازد.

دسته سوم سرویس های جدید آسیاتک با نام «سرویس برنزی کم حجم» است که با تخفیف ۵۰ درصدی نسبت به مصوبه های موجود و با سطح مناسب  کیفیت پشتیبانی خدمات و ۹۸ درصد ضریب در دسترس بودن، طراحی شده و در اختیار مشترکین قرار گرفته است.

«سرویس برنزی کم حجم» ویژه مشترکینی است که دارای مصرف ترافیک پائین تری بوده و با توجه به الگوی مصرف اینترنت خود، نیاز به سرویس هایی با تعرفه به صرفه اقتصادی و بهینه دارند.

شرکت آسیاتک با عنایت به روش های مصرف اینترنت مشترکین خود، پنج بسته و گیگ باکس جدید و جذاب را نیز طراحی کرده و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

گروه اول که با نام «حجم اضافه عادی» مشخص شده، مقدار حجم دلخواه مشترک با هزینه هر گیگ ۱۰۰۰ تومان، تا پایان مدت زمان سرویس و شبانه روزی قابل استفاده بوده و به حجم بسته اصلی سرویس اضافه می شود.

«گیگ باکس»، نام بسته دیگری است که دارای محدودیت در زمان استفاده بوده و مشترکین از لحظه خرید، مدت زمان مشخصی وقت دارند تا آنها را استفاده کنند. گیگ باکس از زمان خرید اولویتِ یکِ مصرف مشترک خواهد بود و با قیمت های بسیار مناسب عرضه می شود.

گروه سوم از بسته های جذاب آسیاتکی، «بسته‌های ساعت خاص صبحانه، عصرانه و شبانه» هستند که از نظر ساختاری شبیه گیگ باکس بوده، ولی در بازه های زمانی مشخصی در طول ۲۴ ساعت قابل استفاده خواهند بود.

چهارمین گروه از بسته های آسیاتکی، «گیگ باکس آخر هفته» هستند که صرفا در روزهای پنجشنبه و جمعه قابل استفاده خواهند بود.

«افزونه ی حجم شبانه» به عنوان پنجمین گروه از بسته های آسیاتک، حجم اضافه ای است که مطابق با دوره زمانی سرویس اصلی فعال می شود و فقط همزمان با خرید یا تمدید سرویس اصلی قابلیت انتخاب، خرید و فعالسازی دارد.

شرکت آسیاتک به عنوان یکی از برترین اپراتورهای ارتباطات ثابت کشور، با هدف ارتقاء سطح ارتباطی کاربران خود سرویس های متنوعی را طراحی و عرضه کرده است و مشترکین محترم می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص و خرید این سرویس ها، به آدرس  ecare.asiatech.ir  مراجعه نمایند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

دسترسی به «وی چت» و «تیک تاک» در آمریکا از یکشنبه محدود می شود
حمله هکری به یک بیمارستان، بیمار آلمانی را کشت
قابلیت های جدید «آی او اس» مشخص شدند
هند فیس‌بوک را عامل نفرت پراکنی علیه مسلمانان دانست