مدیر بازداشتی هواوی در زمان دستگیری از محصولات اپل استفاده می‌کرد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، در حالی که قاعدتاً مدیر ارشد شرکتی مانند هواوی باید از تولیدات خود این شرکت و نه تولیدات شرکت‌های رقیب استفاده کند، وانژو از یک مک بوک ۱۲ اینچی، یک آیفون ۷ پلاس و یک آی پد پرو در زمان دستگیری استفاده می‌کرد.

نکته مهم دیگر در این زمینه آن است که هواوی و دولت آمریکا مدتی است به شدت با یکدیگر درگیر بوده و کاخ سفید هواوی را به جاسوسی برای دولت چین محکوم کرده و علت دستگیری مدیر ارشد امور مالی هواوی در کانادا نیز درخواست دولت آمریکا و وارد آمدن اتهام دور زدن تحریم‌های ایرانی به این شرکت بوده است.

وانژو دختر مؤسس شرکت هواوی نیز هست و به نظر نمی‌رسد افشای این موضوع که وی علاقه زیادی به استفاده از محصولات اپل و نه تولیدات خود هواوی دارد، به نفع این شرکت چینی تمام شود.

این در حالی است که برخی شرکت‌های فناوری آمریکایی از استفاده کارمندان خود از تولیدات شرکت‌های رقیب به خصوص در محیط کار چندان استقبال نمی‌کنند.

از سوی دیگر باید توجه داشت که تولیدات هواوی در سال‌های اخیر کیفیت مطلوبی داشته‌اند و به عنوان مثال لپ تاپ میت بوک پرو ایکس هواوی از سوی برخی کارشناسان بهترین لپ تاپ بازار لقب گرفته است. در این شرایط مشخص نیست، چرا مدیر ارشد امور مالی هواوی تمایلی به استفاده از لپ تاپ‌های تولیدی خود این شرکت نداشته است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

دومین دوره طرح جامع «از مهارت تا اشتغال» برگزار می شود
پرونده «حاکمیت سایبری در خارج از کشور» خبرگزاری مهر ۱۰۰تایی شد
مدل‌های ارزیابی کمی و کیفی محتوای الکترونیکی بومی تدوین شد
کمبود تراشه ۲۰۲۳ میلادی برطرف می شود