مدیر حوزه های علمیه از همراه اول تشکر کرد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، امروز سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ در روز بهره برداری از سایت ۵G همراه اول در استان قم که با حضور مسؤولان ارشد استان، مدیران ارشد شرکت ارتباطات سیار ایران و مخابرات ایران برگزار شد، مهدی اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول پس از افتتاح رسمی به دفتر آیت الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه رفت و به گفتگو با وی پرداخت.

در این دیدار اخوان بهابادی مروری بر فعالیت‌ها و اقدامات جهادی همراه اول در ایام شیوع کرونا که حجم مصرف مردم در حوزه‌های ارتباطی را رشد داد و همچنین نگاه توسعه محور این اپراتور داشت.

مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران از فناوری ۵G به عنوان مسیری برای توسعه حوزه محتوا در کشور یاد کرد و از پتانسیل موجود در حوزه‌های علمیه به عنوان راهکاری برای غنی سازی این بخش از فضای رسانه‌ای و ارتباطی گفت.

در ادامه، آیت الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه ضمن تقدیر و تشکر از خدمات همراه اول و نگاه ویژه این اپراتور به امر توسعه فناوری، اظهار کرد: انقلاب اسلامی موتور پیشران کشور در عرصه علم و فناوری و ایجاد زیرساخت‌های حیاتی شد که ثمرات آن را امروز شاهد هستیم.

وی با اشاره به اینکه حوزه‌های علمیه به مقوله فناوری از بُعد ابزار و سوژه پرداخته اند، نیم نگاهی به اقدامات انجام شده توسط حوزه در ایام کرونا داشت و عنوان کرد: درصد قابل توجهی از آموزش‌ها را به فضای مجازی بردیم و پوشش خوبی در این عرصه داشتیم.

مدیر حوزه‌های علمیه اشاره‌ای به برنامه ریزی های کلان این نهاد برای به خدمت درآوردن فناوری‌هایی نظیر هوش مصنوعی در مسیر علمی داشت و اظهار کرد: فرصت شناسی هوشمندانه و تحلیل دقیق فرصت‌ها و تهدیدات پیش روی این حرکت، مهم‌ترین گام در سیر تحول ابزارهای تولید علوم اسلامی است.
 


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

آمار تراکنشهای دیجیتال/ بلوغ ۷۰ درصدی دستگاهها در خدمات الکترونیک
آمریکا با ادغام انویدیا و ARM مخالفت کرد
افشاگر فیس بوک درباره اصلاح قانون به کنگره مشاوره داد
تقاضا برای آیفون ۱۳ کاهش یافت