مدیر راه‌اندازی تلویزیون اینترنتی جهاد دانشگاهی تعیین شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جهاد دانشگاهی، سید حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی طی احکام جداگانه‌ای، ابوالقاسم رئیسی را به‌عنوان مدیر راه‌اندازی و عضو شورای سیاست‌گذاری تلویزیون اینترنتی این نهاد، محمدحسین ایمانی خوشخو، عیسی علیزاده، سید محمدجواد شوشتری و علی متقیان را به‌عنوان دیگر اعضای شورا و همچنین علی‌رضا زجاجی را به‌عنوان نماینده خود در شورای سیاست‌گذاری منصوب کرد.

حرکت در مسیر توزیع عادلانه و منصفانه خدمات قابل ارائه توسط جهاد دانشگاهی به مردم شریف و بزرگوار ایران اسلامی، انتشار دیدگاه‌های تخصصی کارشناسان خبره، اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها و دستاوردهای علمی و فرهنگی جهاد دانشگاهی، تولید و انتشار محتوای فاخر در حوزه‌های خطیر فرهنگ، فناوری و آموزش‌های مهارتی به بهترین شکل ممکن، گسترش فرهنگ جهادی و توسعه اقتصاد دیجیتال از مهم‌ترین اولویت‌های ایجاد بستر تلویزیون اینترنتی توسط جهاد دانشگاهی است.

گفتنی است، تلویزیون اینترنتی یا IPTV این امکان را برای کاربران فراهم می‌سازد که بتوانند برنامه‌ی تلویزیونی خود را از میان یک مرجع بزرگ انتخاب کنند و در بستر اینترنت، تلویزیون هوشمند و اپلیکیشن تماشا کنند.

این تلویزیون بستری است که در آن با استفاده از هم‌گرایی رسانه‌ای و ظرفیت فوق‌العاده، می‌توان اطلاعات را در حجم وسیع و با سرعت بالا در اختیار مخاطب قرار داد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تکمیل زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات تا پایان دولت
اجرای طرحی برای آرشیو کردن بخش زیادی از اینترنت
دانش فنی کافی برای تولید صنایع مخابراتی در کشور وجود دارد
نقشه راه هوافضا در «جهش تولید» تدوین می شود