مرکز آموزش فضایی آسیا و اقیانوسیه کارآموز جذب می‌کند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان فضایی ایران، آرمان پیشینی، مدیر مرکز روابط و همکاری‌های بین الملل سازمان فضایی ایران گفت: مرکز آموزشی علوم و فناوری فضایی آسیا و اقیانوسیه (CSSTEAP) در اطلاعیه‌ای برای جذب کارآموز در گرایش تخصصی «مخابرات ماهواره‌ای» در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ اعلام آمادگی کرده است.

وی با بیان اینکه این مرکز در احمد آباد هند مستقر بوده و تحت نظارت سازمان ملل متحد و با حمایت آژانس تحقیقات فضایی هند فعالیت می‌کند، افزود: دوره آموزشی تدارک دیده شده به دو بخش اصلی تقسیم شده است. فاز نخست این دوره آموزشی از اول مرداد ۹۸ آغاز و ۹ ماه در احمد آباد هند به طول می‌انجامد.

پیشینی با اشاره به اینکه فاز دوم آموزش نیز به زبان انگلیسی و به مدت ۱۲ ماه خواهد بود، گفت: در مدت این دوره، کارآموز در کشور خود به تعریف و انجام یک پروژه پژوهشی می‌پردازد.

مدیر مرکز روابط و همکاری‌های بین المللی سازمان فضایی ایران، آخرین مهلت ارسال تقاضا به آن مرکز را ۲۶ فروردین ماه ۹۸ اعلام کرد و با اشاره به اینکه ارسال مدارک به معنای پذیرش قطعی تقاضا نیست، تاکید کرد: علاقه‌مندان می‌توانند ضمن مطالعه و اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام (به ویژه هزینه دوره) حداکثر تا تاریخ ۲۰ فروردین ماه ۹۸ نسبت به ارسال تصویر کلیه مدارک مورد نیاز به آدرس الکترونیکی مرکز روابط و همکاری‌های بین الملل اقدام کنند.

وی گفت: به دلیل محدودیت زمانی در صورت نقص مدرک، موضوع تقاضا منتفی شده و مورد بررسی قرار نمی‌گیرد. در همین حال سازمان فضایی ایران هیچ گونه مسئولیتی در خصوص پوشش هزینه دوره مذکور نخواهد داشت.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

دومین دوره طرح جامع «از مهارت تا اشتغال» برگزار می شود
پرونده «حاکمیت سایبری در خارج از کشور» خبرگزاری مهر ۱۰۰تایی شد
مدل‌های ارزیابی کمی و کیفی محتوای الکترونیکی بومی تدوین شد
کمبود تراشه ۲۰۲۳ میلادی برطرف می شود