مرکز نوآوری و شتابدهی فضایی راه اندازی می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی براری در صفحه اینستاگرام خود نوشت: نقش آفرینی بخش خصوصی در کنار بخش دولتی در حوزه فضایی، نکته کلیدی در توسعه و تکمیل زنجیره ارزش فضایی کشور است که این مساله سرلوحه برنامه های سازمان فضایی ایران قرار گرفته است.

معاون وزیر ارتباطات ادامه داد: در همین راستا همایش های توسعه کسب وکارهای فضاپایه با مشارکت دانشگاه ها در شهرهای مختلف برگزار شد و متعاقب آن رویداد استارت‌آپی «نوآوردگاه» نیز با حضور ۱۲ تیم ایده، همزمان با هفته جهانی فضا برگزار شد که به دنبال آن با استقبال دیگر دانشگاه ها برای برگزاری رویدادهای استارت‌آپی مواجه شدیم.

رئیس سازمان فضایی ایران خاطرنشان کرد: این برنامه ها و همکاری ها منجر به همراهی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای راه اندازی «مرکز نوآوری و شتابدهی فضایی» شد که این موافقت اولیه برای راه اندازی چنین مرکزی، نویدبخش آینده ای درخشان برای رشد کسب و کارهای حوزه فضایی کشور خواهد بود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

مشخصات کامل دو موبایل جدید «تی سی ال» فاش شد
شرکت‌های تجاری هدف اول حملات سایبری دولت‌ها شده اند
متوسط زمان ترخیص و ورود تجهیزات ICT به کشور کاهش یافت
شماره‌های ویژه تاریخ تولد سیم کارت هوشمند شاتل موبایل عرضه شد