مسئولان جدید شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شدند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت ارتباطات زیرساخت، فرهاد معارفی در حکمی اسماعیل رادکانی که تا پیش از این عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت بود را به عنوان معاون طرح و توسعه فناوری های نوین این شرکت منصوب کرد.

همچنین در حکمی دیگر  از سوی سرپرست شرکت ارتباطات زیرساخت، رادکانی به عنوان سرپرست معاونت بهره برداری و مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت نیز منصوب شده است.

درهمین حال، معارفی در حکمی لطف الله سبوحی که تا پیش از این قائم مقام شرکت ارتباطات زیرساخت بود را به عنوان مشاور معاون وزیر و رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت  منصوب کرد.

در ادامه انتصابات صورت گرفته، حسین افضلی نیز به عنوان مدیرکل مهندسی عملیات شبکه انتقال و ماهواره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شد.

به گزارش مهر، پس از انتخاب محمدجواد آذری جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات دولت دوازدهم، وی که پیش از این مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت بود، در حکمی فرهاد معارفی را به سمت سرپرست این شرکت منصوب کرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

سامانه «راه نوآوری» برای توسعه کسب و کار دیجیتال راه اندازی شد
شکایت لحظه آخری تیک تاک از ترامپ
حمایت از پلتفرم داخلی به کام خارجی/موازی کاری با شورای فضای مجازی
مسابقات آنلاین موبایل در چهل سالگی دفاع مقدس برگزار می شود