مسابقات فین تک دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر نه نقل از دانشگاه شریف، مسابقات فین تک دانشگاه صنعتی شریف ۱۷ و ۱۸ مردادماه امسال با هدف حل مسائل واقعی فینتکی، خلاقیت و نوآوری در فناوری‌های نوین مالی، بانکداری و پرداخت الکترونیک به همراه ارائه استارت‌آپ های برتر این حوزه به سرمایه گذاران برگزار می‌شود. پایان مهلت ثبت نام ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ درنظر گرفته شده است.

مسابقات فین تک با تمرکز بر فناوری‌های نوین مالی، بانکداری و پرداخت الکترونیک برگزار شده و چالش‌های اصلی در این حوزه انتخاب خواهد شد.

کلیه تیم‌ها و استارت‌آپ های علاقه مند به حضور در این مسابقات بدون هیچ محدودیتی می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند و در مراسم برگزاری Fintech Challenge ، جوایز نقدی و غیر نقدی برای تیم‌های برتر و امکان استخدام در شرکت‌های بزرگ این حوزه در نظر گرفته شده است.

این دوره از مسابقات شامل دو مرحله است که در مرحله اول مهارت حل مسئله تیم‌ها مورد سنجش قرار می‌گیرد. بدین صورت که تعدادی چالش واقعی در حوزه بانکی دریافت کرده و حدود ۸ ساعت وقت برای حل این مسائل دارند. بر اساس تصمیم تیم داوری حدود ۱۰ الی ۱۵ تیم برتر به مرحله دوم راه پیدا خواهند کرد.

در مرحله دوم خلاقیت، نوآوری و ایده پردازی تیم‌ها مورد سنجش قرار خواهد گرفت. بدین صورت که هر تیم یک ایده یا نوآوری خاص در حوزه بانکی را در قالب یک ارائه ۱۰ دقیقه‌ای برای تیم داوری مرحله دوم مطرح خواهد کرد. لازم به ذکر است تیم داوری شامل افراد متخصص فنی و شرکت‌های سرمایه گذار فعال در این حوزه است.

با توجه نمره فنی هر تیم در مرحله اول و نمره ایده پردازی هر تیم در مرحله دوم تیم‌های برتر مشخص و جوایز نقدی خود را دریافت خواهند کرد.

جوایز تیم‌های برتر:

تیم اول: ۱۰۰ میلیون ریال به همراه جوایز غیر نقدی و امکان استخدام در شرکت‌های حامی رویداد

تیم دوم: ۳۰ میلیون ریال به همراه جوایز غیر نقدی و امکان استخدام در شرکت‌های حامی رویداد

تیم سوم: ۲۰ میلیون ریال به همراه جوایز غیر نقدی و امکان استخدام در شرکت‌های حامی رویداد


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تمامی خدمات تأمین اجتماعی تا ۶ ماه آینده الکترونیکی می شود
امکان ثبت نام کاربر جدید در وی چت تعلیق شد
کمپین ۶ ماهه چین برای پاکسازی اپ ها
سری موبایل جدید موتورلا با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی عرضه می شود