مسابقه سراسری «جایزه سال استیکر» برگزار می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آیگپ، این شبکه اجتماعی با هدف تولید استیکرهای بومی- ایرانی برای استفاده در فضای مجازی فراخوان اولین مسابقه سراسری «جایزه سال استیکر» را منتشر کرد.

در مرحله اول این فراخوان، محوریت با ساخت استیکر خنده، گریه، دوست داشتن، عصبانیت و لایک است و شرایط شرکت در آن شامل تمامی هنرمندان رشته های کارتون ، کاریکاتور ، گرافیک ، تصویرسازی ، انیمیشن ، نقاشی ، طراحی و … می شود. هر شرکت کننده در ابتدا باید یک کاراکتر اصلی در قالب موضوعات ۵ گانه طراحی (جمعا ۵ استیکر) و ارسال کند.

این آثار باید به روز باشد و نباید قبلا برای هیچ پیام رسانی ارسال و استفاده شده باشد. درهمین حال آثار ارسالی باید بر اساس فرهنگ بومی- ایرانی (داستان ها، حماسه ها، شخصیت های اساتیری و معاصر و …) طراحی شده باشند.

آثار ارسالی باید با فرمت PDF با طول یا عرض ۲۰۰۰ پیکسل و رزولوشن ۳۰۰ dpi ارسال شود. این آثار باید به نشانی ایمیل پیام رسان بومی آیگپ st۹۸@igap.net ارسال شود.

اعضای هیات داوران این مرحله را بهرام عظیمی، علی رادمند و سیدمسعود شجاعی طباطبایی تشکیل می دهند و به تمامی هنرمندانی که آثارشان به نمایشگاه راه یابد، مبلغ ۲۰ میلیون ریال اهدا خواهد شد. اهدای این مبلغ منوط به تکمیل بسته ۲۰ عددی استیکر طبق فرمت ارائه شده و تایید هیئت داوران خواهد بود.

بعد از داوری اولیه آثار و انتخاب برای راهیابی به نمایشگاه، شرکت کنندگان باید ۱۵ استیکر براساس ایموجی دلخواه برای داوری نهایی ارسال کنند.

مهلت ارسال آثار در مرحله اول ۳۰ آذرماه ۱۳۹۸ ، انتخاب آثار در مرحله اول سوم دی ماه، اعلام اسامی راه یافتگان به نمایشگاه چهارم دی ماه و مهلت ارسال آثار در مرحله دوم، ۲۰ دی ماه ۱۳۹۸ اعلام شده است. داوری نهایی این مسابقه نیز ۲۳ دی ماه همزمان با روز جهانی استیکر خواهد بود و مراسم اختتامیه و اهدای جوایز ۳۰ دی ماه درنظر گرفته شده است.

جوایز این مسابقه به شرح زیر است:

رتبه اول جایزه سال استیکر: ۱۳۰ میلیون ریال به همراه تندیس و لوح تقدیر
رتبه دوم جایزه سال استیکر: ۱۰۰ میلیون ریال به همراه تندیس و لوح تقدیر
رتبه سوم جایزه سال استیکر: ۷۰ میلیون ریال به همراه تندیس و لوح تقدیر


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تعلیق فروش کارخانه تولید تراشه انگلیس به چین
دومین تحقیقات انگلیس از تبلیغات گوگل آغاز شد
ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
تامین سرویس‌ مورد نیاز دستگاه‌ها برای اتصال به پنجره دولت هوشمند