مشارکت ایران در نشست سازمان همکاریهای فضایی آسیا


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان فضایی ایران اعلام کرد که حضور در مجامع بین المللی بسیار مهم است و مهمتر از آن حضوری فعال، با برنامه و موثر در این مجامع است که این مساله در اولویت برنامه های این سازمان قرار دارد.

در همین راستا و در جهت مشارکت مؤثر و فعال سازمان فضایی ایران در نشست های منطقه ای و بین المللی مرتبط، جهت پیشبرد اهداف و تأمین منافع ملی کشور، نماینده سازمان فضایی ایران به همراه نماینده وزارت امور خارجه در یازدهمین نشست مدیران اداری سازمان همکاری های فضایی آسیا-اقیانوسیه (آپسکو) که از ٢٠ تا ۲۳ شهریور سال جاری در گوانجو چین برگزار شد، شرکت کرد.

بررسی سند سیاست ها و رویه های عضویت، سند چشم انداز ٢٠٣٠ آپسکو، ایجاد دپارتمان عملیات برنامه و خدمات داده، آخرین وضعیت پروژ های در حال اجرای آپسکو و …، از مهمترین موضوعات در دستور کار این نشست بود.

مشارکت محتوایی و تاثیرگذار در چنین نشست هایی مستلزم هم افزایی و هماهنگی هرچه بیشتر تمام سازمان ها، نهادها، شرکت ها و فعالان حوزه فضایی کشور است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

هوش مصنوعی جهش آینده کرونا را پیش بینی می‌کند
۷۰ هزار سیم کارت مزاحم پیامکی در ۳ ماه قطع شد
الون ماسک خواهان تجزیه آمازون شد
ویدئوی کمپین تبلیغاتی ترامپ در توئیتر حذف شد