مشارکت ایران در نشست سازمان همکاریهای فضایی آسیا


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان فضایی ایران اعلام کرد که حضور در مجامع بین المللی بسیار مهم است و مهمتر از آن حضوری فعال، با برنامه و موثر در این مجامع است که این مساله در اولویت برنامه های این سازمان قرار دارد.

در همین راستا و در جهت مشارکت مؤثر و فعال سازمان فضایی ایران در نشست های منطقه ای و بین المللی مرتبط، جهت پیشبرد اهداف و تأمین منافع ملی کشور، نماینده سازمان فضایی ایران به همراه نماینده وزارت امور خارجه در یازدهمین نشست مدیران اداری سازمان همکاری های فضایی آسیا-اقیانوسیه (آپسکو) که از ٢٠ تا ۲۳ شهریور سال جاری در گوانجو چین برگزار شد، شرکت کرد.

بررسی سند سیاست ها و رویه های عضویت، سند چشم انداز ٢٠٣٠ آپسکو، ایجاد دپارتمان عملیات برنامه و خدمات داده، آخرین وضعیت پروژ های در حال اجرای آپسکو و …، از مهمترین موضوعات در دستور کار این نشست بود.

مشارکت محتوایی و تاثیرگذار در چنین نشست هایی مستلزم هم افزایی و هماهنگی هرچه بیشتر تمام سازمان ها، نهادها، شرکت ها و فعالان حوزه فضایی کشور است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

اقدام بزرگ در مسیر پیشرفت علمی ایران با یاد شهدای سانحه هوایی
وب سایت فروش داده‌های دزدی تعطیل شد
حمایت از شرکت های طراحی استیکر در قالب صنایع خلاق فرهنگی
ابهام در کارکرد شورای اجرایی فناوری اطلاعات