مشاهیر بازاریابی به تهران می‌آیند / دنیای تبلیغات حامی رسمی اولین گردهمایی بازاریابی جهانی


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

مشاهیر بازاریابی به تهران می‌آیند / دنیای تبلیغات حامی رسمی اولین گردهمایی بازاریابی جهانی

دنیای تبلیغات – کم‌تر از یک ماه دیگر، «گردهمایی بازاریابی جهانی» با حضور مدیران عالی‌رتبه و مجرب بین‌المللی در روزهای ۳۰ آبان و ۱ آذر سال ۱۳۹۴ در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار خواهد شد. این گردهمایی که از مهم‌ترین رخدادهای بازاریابی در دنیا محسوب می‌شود، برای نخستین بار در ایران و با محوریت مباحثی همچون معرفی آخرین رویدادهای بازاریابی منطقه‌ای و جهانی، با تمرکز بر تجربه مشتری، بازاریابی شخصی و ارتباط شرکتی برپا خواهد شد.

گردهمایی بازاریابی جهانی فرصت مناسبی است تا فعالان و صاحب‌نظران بخش بازاریابی و کسب‌وکار کشور بتوانند به شاهراه‌های روابط مؤثر اقتصادی با دنیا دست یابند. در این رویداد مهم، مدیران برجسته و مجرب بازاریابی از شرکت‌هایی همچون هنکل، پی‌اند‌جی و لگو حضور خواهند داشت و جدیدترین دستاوردهای این حوزه را به همتایان ایرانی خود ارائه خواهند کرد.

کوستا پترو، مسئول برگزاری گردهمایی بازاریابی جهانی، درباره این رویداد گفت: «ما در پنج سال گذشته این گردهمایی را در بیش از ۱۰ کشور دنیا برگزار کرده‌ایم. خوشحالیم که این بار، بزرگان بازاریابی بین‌المللی را در ایران دور هم جمع کرده‌ایم تا نیروهای مستعد و توانمند ایرانی هر چه بیشتر با جدیدترین مباحث بازاریابی نوین آشنا شوند.»

وی با اشاره به سرعت رشد این برنامه در دنیا ادامه داد: «تاکنون بیش از هشت هزار کارشناس بازاریابی از ۲۳ کشور دنیا در مجموعه گردهمایی‌های ما شرکت کرده‌اند و بر این اساس، برنامه ما سریع‌ترین میزان رشد را در میان تمامی برنامه‌های بازاریابی در دنیا داشته است. هدف اصلی ما در گردهمایی بازاریابی جهانی این است که برای مشتریانمان تجربه‌ای عالی و بی‌نظیر خلق کنیم و مطمئن هستیم که شرکت‌کنندگان از حضور این اساتید بنام، بهره لازم را خواهند برد.»

DT GlobalSummit sq مشاهیر بازاریابی به تهران می‌آیند / دنیای تبلیغات حامی رسمی اولین گردهمایی بازاریابی جهانی

مطالعات موردى بر اساس تجربه‌هاى عینی کارشناسان بازاریابى، بحث‌هاى تعاملى درباره آخرین روندها و گرایش‌ها در ارتباطات و بازاریابى و یک کارگاه تعاملی درباره خلق استراتژی بازاریابی موفق در «اقتصاد مبتنی بر لایک» از جمله برنامه‌های گردهمایی بازاریابی جهانی است. گفتنی است شرکت «پی‌ورلد» Pworld با همکاری شرکت ماناپیام و با حمایت “دنیای تبلیغات” «گردهمایی بازاریابی جهانی» را با حضور متخصصان مطرح جهانی در حوزه بازاریابی، ارتباطات و تبلیغات برگزار می‌کند.

نویسنده :

مشاور کسب و کار و کارشناس دیجیتال مارکتینگ
Digital Marketing Manager / SEO,SEM Consultant


Print Friendly and PDFلینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید