مشخصات گوشی پیکسل ۷ در «ای بی» فاش شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، به نظر می رسد گوگل نمی تواند از افشای سخت افزارهای جدید خود جلوگیری کند. چند هفته قبل عکسی از نمونه اولیه یک ساعت پیکسل که در رستورانی جا مانده بود، در فضای مجاز منتشر شد. حال آنکه گوگل هنوز وجود این دستگاه را تایید نکرده بود.

مشخصات گوشی پیکسل ۷ در «ای بی» فاش شد

اکنون نیز فردی سعی کرده یک پیکسل ۷ را در «ای بی» بفروشد. در فهرست ای بی دستگاهی که شبیه نمونه اولیه پیکسل۷ به نظر می رسد ظاهر شد که البته اکنون این دستگاه حذف شده است.

مشخصات گوشی پیکسل ۷ در «ای بی» فاش شد

تصاویری که فروشنده پست کرده بود، اطلاعات زیادی درباره دستگاه نشان نداده است.نمای جلوی دستگاه شبیه به پیکسل ۶است و دوربینی زیر سوراخ روی نمایشگر وجود دارد. در پشت دستگاه نیز نواری قرار دارد که ۲ لنز دوربین روی آن دیده می شود.

مشخصات گوشی پیکسل ۷ در «ای بی» فاش شد

نگاهی دقیق تر به یکی از تصاویر کمی تعجب برانگیز است. در انعکاسی از پشت دستگاه پیکسل ۷ادعا شده، چیزی شبیه به پیکسل ۷ پرو دیده می شود. به عبارت دیگر فروشنده از یک دستگاه پیکسل ۷ پرو برای گرفتن عکس از موبایل پیکسل ۷ استفاده کرده است. این امر نشان می دهد فروشنده به هر دو مدل لاین پیکسل دسترسی داشته است.

مشخصات گوشی پیکسل ۷ در «ای بی» فاش شد

فروشنده در بخش توضیحات دستگاه ادعا کرده بود پیکسل ۷ مجهز به سیستم عامل اندروید ۱۳ و اپ های روی آن نیز در مرحله توسعه هستند. طبق این توضیحات موبایل حافظه های ۱۲۸ گیگابایتی با ۸ گیگابایتRAM دارد و بدون هیچ گونه گارانتی فروخته می شود. این موبایل از ایالت تگزاس ارسال می شد.

مشخصات گوشی پیکسل ۷ در «ای بی» فاش شد

هرچند گوگل در مراسم I/O خود موبایل های سری پیکسل۷ را معرفی کرد، اما هنوز چند ماه تا عرضه آن باقی مانده است.در این سری از نسل دوم تراشه های تنسور استفاده می شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

کنفرانس ظرفیت امنیت شبکه ملی اطلاعات برگزار می شود
استفاده از اینترنت استارلینک برای خودروها، هواپیماها و کشتی ها
استخدام در فیس بوک تحت تأثیر رکود اقتصادی
آشنایی باجدیدترین راهکارهای سازمانی ایرانسل در نمایشگاه شهرهوشمند