معاون امور محتوایی مرکز ملی فضای مجازی منصوب شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز ملی فضای مجازی، سید ابوالحسن فیروزآبادی براساس این حکم، تحقق برنامه‌های کلان مرکز ملی فضای مجازی در حوزه فرهنگی، اجتماعی و امور محتوایی در چارچوب مصوبات شورای عالی فضای مجازی را به قاسم خالدی واگذار کرد.

پیش از امیر خوراکیان در این سمت فعالیت می‌کرد. وی هم اکنون به عنوان مشاور رئیس مرکز ملی فضای مجازی در امور آموزش عمومی و فرهنگ سازی منصوب شد.

تصمیم سازی و ارائه پیشنهاد سیاست‌ها و برنامه‌های کلان حمایت از تولید و انتشار محتوای فضای مجازی، تقسیم کار ملی و ایجاد هماهنگی و هم افزایی بین دستگاه‌ها، تلاش در جهت تحقق اهداف محتوایی شبکه ملی اطلاعات، نظارت مستمر بر عملکرد دستگاه‌های مرتبط، سیاست گذاری در خصوص تشویق و ترغیب مستمر بخش‌های خصوصی و مردمی، سیاست گذاری جهت حمایت از ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز تولیدکنندگان محتوا، سیاست گذاری جهت حمایت حداکثری از مؤسسات تشکل‌ها و نیروهای مردمی، حمایت از ترویج خط و زبان فارسی با تاکید بر هویت اسلامی – ایرانی و سیاست گذاری در خصوص ذائقه سنجی و ذائقه سازی در حوزه محتوای فضای مجازی از جمله مأموریت‌های این معاونت است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

شورای نگهبان با طرح «صیانت از فضای مجازی» مخالفت می‌کند
فراخوان جذب کارآموز در همراه اول
موبایل ۵G با قیمت ۳۰۸ دلار رونمایی شد
حق امتیاز موبایل تاشوی سامسونگ با دوربین چرخان فاش شد