معرفی استارتاپ / چندکا، پلتفرم اینفلوئنسر مارکتینگ


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

تبلیغات، واژه آزاردهنده دنیای امروز برای مخاطب و دغدغه بزرگ شرکت‏ها. گیف‏های چشمک‏ زن کنار وب‏سایت‏ها، عکس‏های رنگارنگ آزاردهنده، پست‏های تبلیغات تگرامی لابه ‏لای محتواها، همه و همه برای برندها مخاطب گریزند و نرخ بازخورد مثبت‏شان روز به روز کاهش می‏یابد و مخاطب را روز به روز به انزجار نزدیک‏تر می‏کند.
نرخ نفوذ تلفن‏های هوشمند در ایران به حدی بوده که تعدادشان در حال حاضر بیش از نیمی از جمعیت کشور است. نوع ارائه تبلیغ در بستر وب‏سایت‏ها و حتی اعلان‏هایی مانند ایمیل با تغییرات شگرفی همراه شده است.
نرخ رشد شبکه‏ های اجتماعی در ایران به حدی است که ذائقه مصرف محتوا در مخاطب را نیز تحت تاثیر قرار داده. تبلیغ برای دیده‏شدن به مخاطب نیاز دارد و طبیعتا با انتقال ذائقه مخاطب، جهت چرخش برندها نیز تغییر می‏کند.
اینفلوئنسر مارکتینگ روش نوینی از ارائه تبلیغات است. اینفلوئنسر کسی است که در شبکه ‏های اجتماعی دنبال‏ کنندگان بسیاری دارد و مخاطبان به شدت تحت تاثیرش قرار دارند. بازاریابی تاثیرگذار یعنی استفاده از اینفلوئنسرهایی که بر جامعه هدف کسب و کار مورد نظر تاثیر مستقیم دارند و فعالیت هدفمند حول کاربران این افراد تاثیرگذار.

چنکا کار خود را در قالب تبلیغات در محبوب‏ترین شبکه ‏اجتماعی ایران، یعنی تبلیغات اینستاگرام ارائه می‏کند. در واقع اینفلوئنسرها از طریق تبلیغات دهان به دهان به مخاطبین خود محصول کسب و کارها را نشان داده و به گوش عموم جامعه می رسانند. تبلیغات در جوامع امروز شکل‏های نوینی به خود گرفته و آمارها از معتبرترین منابع تحقیقات بازار در دنیا نشان می‏دهد که بازاریابی و تبلیغات در شبکه ‏های اجتماعی همواره در حال رشد چشمگیری است. رشدی که در سایر موارد رایج در ایران مانند تبلیغات بنری و کلیکی دیگر مشاهده نمی‏شود. تبلیغات شبکه‏ های اجتماعی از اصول خاص و دسته ‏بندی‏های خاصی پیروی می‏کند. رساندن مفهوم از طریق انتقال تجربه موفق به روش استفاده از افراد تاثیرگذار، یکی از اعلی‏ ترین روش‏های برندینگ و مارکتینگ در عصر دیجیتال است که اعتبار قابل ملاحظه‏ ای برای کسب و کارها می‏سازد. این مدل از بازاریابی از ترندهای سال ۲۰۱۷ بازاریابی روز دنیا به‏ حساب می ‏آید.

سال راه اندازی : ۱۳۹۶
آدرس سایت : https://chanka.ir


[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]./پایان
دنیای تبلیغات، رسانه تخصصی تبلیغات و برند در تلگرام را دنبال کنید

نویسنده : همید فدایی

منتور استارتاپ، مشاور و مدرس گیمیفیکیشن، سئو و دیجیتال مارکتینگ
Digital Marketing Manager / SEO,SEM Consultant


Print Friendly and PDF

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

محققان به چت های عمومی توئیتر دسترسی می یابند
وضعیت استفاده ایرانی ها از رایانه، اینترنت و تلفن همراه
موبایل جان سخت با باتری ۱۰ هزار میلی آمپری ساخته شد
سهم دولت از اپراتورهای ارتباطی افزایش یافت