منتشر شد: برند خودت باش/ برند فردی بسازید که جذاب و کارآمد باشد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

منتشر شد: برند خودت باش/ برند فردی بسازید که جذاب و کارآمد باشد

دنیای تبلیغات- واحد خبر-  انتشارات تخصصی  سیته کتابی با عنوان برند خودت باش منتشر کرد.  این کتاب که ترجمه کتاب معروف The Brand Of You  می باشد نوشته پیتر مونتویا  و تیم وندیهی است که سامان شاهین پور آن را ترجمه کرده است.

در پشت جلد این کتاب این توضیح آمده است:

اپرا، مارتا استوارت، شارلز شووب… اینها موفقیت های خود را حول برند شخصی شان ساخته اند. اما لازم نیست تا ستاره باشد تا نامتان رت به یک برند فردی تبدیل کنید و از این راه به درام برسید.

کتاب برند خودت باشدر کنار گنجینه ای از فعالیت هایی که می تواند فردا، هفته بعد، یا ماه بعد انجام می دهید، به شما کمک می کند برند فردی خودتان را بسازید و آن را حفظ کنید. این کتاب همچنین شامل پرونده های جدید از برندهای فردی است که به تازگی وارد این عرصه شده اند و به شما کمک می کند پیامی پر طنین و احساسی بسازید. ابزارهای باکیفیت برندسازی بیافرینید و یک جریان کاری مداوم و درامزا ایجاد کنید.

این کتاب با تیزاژ ۲۰۰۰ جلد، ۳۶۰صفحه، ۱۵ فصل و قیمت ۱۷۰۰۰ تومان عرضه شده است.

با توجه به فقدان کتاب در حوزه پرسونال برند، دنیای تبلیغات خواندن این کتاب را توصیه می کند.

علاقمندان جهت تهیه این کتاب می توانند به وب سایت فروشگاه انتشارات سیته به ادرس http://www.citehbookstore.com/ مراجعه نمایند.

lg_28956_brand_call_you

 

lg_03c49_book_cover

 


Print Friendly and PDF


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

دیدگاهتان را بنویسید