«من عاشق پرچمم» هشتگ پر طرفدار ایرانی ها در آستانه دهه فجر می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی پیش از ظهر چهارشنبه در جمع تعدادی از خبرنگاران به اهانت آشوبگران به پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: این اهانت و جسارت به پرچم جمهوری اسلامی سبب خشم مردم غیرتمند، مومن و انقلابی و وطن پرست ایران اسلامی شده است.

وی افزود: به همین دلیل درخواست های زیادی برای راه اندازی پویش مردمی «پرچم» از سوی هم وطنان داشته ایم و به همین دلیل ضمن استقبال از این اتفاق و راه اندازی پویشی برای نشان دادن میهن پرستی ملت عزیز، از راه اندازی این پویش حمایت کرده و هم وطنان را به پیوستن به این پویش مردمی در فضای مجازی و نیز در اماکن عمومی دعوت می کنیم.

رییس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان تهران ادامه داد: بهترین فرصت برای نشان دادن انزجار از جسارت به پرچم مقدس ایران اسلامی، دهه مبارک فجر است.

محمودی افزود: کسبه، منازل، اتوبوس ها، مدارس و ادارات در این ایام به نصب پرچم جمهوری اسلامی در مقابل اماکن خود استفاده کنند و همچنین فضاسازی مناسب شهری در شهر توسط شهرداری های استان تهران و حتی کل کشور انجام شود و نیز در راهپیمایی ۲۲ بهمن و نیز دیگر مراسم دهه مبارک فجر بیش از پیش از پرچم جمهوری اسلامی ایران استفاده کنیم و به نوعی نشان دهیم، که با هرگونه اهانت به پرچم مقدس ایران اسلامی مخالف بوده و نسبت به این اقدام سخیف ابراز انزجار کنیم.

وی اضافه کرد: در فضای مجازی نیز افراد مختلف و نیز مردم عزیز و میهن پرست ایران اسلامی با انتشار تصاویر خود همراه با پرچم کشور و هشتگ «من عاشق پرچمم» در فراگیری این پویش در این فضا سهیم باشند.

محمودی ادامه داد: مردم ما بیش از ۲۰۰ هزار شهید برای این آب و خاک و این انقلاب و عزت این پرچم داده اند و قطعا جسارت به پرچم کشورشان را بر نخواهند تابید.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

طرح «مدیریت ترافیک هوایی پرنده‌‎های بدون سرنشین» به اتمام رسید
ضرورت راه‌اندازی پلتفرم‌های مشترک با کشورهای اسلامی
اپ اخبار جعلی واکسیناسیون از اپ استور حذف شد
قرار نیست ارتباط مجازی ما با دنیا قطع شود