مهلت شرکت در تنگرام تا ۱۰ مارس (۲۷ اسفند) تمدید شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

شما همچنان برای راه‌یابی به رویداد تنگرام (که پیش از این تحت عنوان جوایز آسیایی اثربخشی استراتژی بازاریابی شناخته می شد) فرصت دارید.

به گزارش [ibazaryabi.com] آخرین فرصت برای تَنگِرام (که پیش از این تحت عنوان جوایز آسیایی اثربخشی استراتژی بازاریابی شناخته می شد)، شامل شبکه جدید جایزه سال، تا تاریخ ۱۰ مارس ۲۰۱۷ یعنی ۲۷ اسفند ماه ۱۳۹۵ تمدید شده است.

 

تنگرام یک همکاری بین  Ascential Events(یک رسانه اروپایی در حوزه کسب و کارها) و مجموعه  Haymarket Media Group این به مرکزیت انگلستان است. جوایز اهدا شده در این رویداد در سطح منطقه‌ای از اعتبار بسیار زیادی برخوردار است و بر اساس معیارهای بسیار زیاد و خاص توسط هیئتی از صاحب‌نظران این حوزه، خصوصاً نتیجه گرایی و اثربخشی کارهای ارائه شده در حوزه کسب و کار، انتخاب و به برندگان اهدا می شوند.

 

مجموعه‌هایی که می توانند در این رویداد شرکت کنند، اغلب تمام گروه ها و افراد فعال در صنعت ارتباطات را شامل می شوند که می تواند بازاریابان، مدیران آژانس های تبلیغاتی، کارگردانان هنری، برندهای پیشرو، مشتریان، صاحبان رسانه ها از اقصی نقاط دنیا باشند.

 

تنگرام

 

برنامه جشنواره پایانی و جوایز در تاریخ ۳۰ مِی ۲۰۱۷ مطابق با ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ در سنگاپور برگزار می شود.

 

تنگرام مهم‌ترین جوایز آسیا و اقیانوسیه به پاسداشت مشتریان و آژانس های همکار آن‌ها برای استراتژی های بازاریابی است که نتایج ملموس و اثربخشی را برای تغییر وضعیت کسب و کارها و برندها ارائه کنند. اهداء جوایز سالانه در این برنامه توسط یک هیئت از مشتریان و مراجعین ارشد و افراد حرفه ای در این حوزه مورد ارزیابی قرار می گیرد که موارد ارسالی به این جشنواره را بر اساس معیارهایی بسیار دقیق به منظور تعیین برندگان مورد بررسی و بازبینی قرار می دهند.

 

تاریخ های کلیدی در رابطه با این رویداد:

– آخرین مهلت ارسال مطالب (تمدید شده) : ۱۰ مارس مطابق با ۲۷ اسفند

– اعلام فهرست نهایی : ۱۸ آوریل مطابق با سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶

– جوایز تنگرام : ۳۰ مِی ۲۰۱۷ مطابق با ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

برای کسب اطلاعات بیشتر در  رابطه با تنگرام باید به آدرس http://www.tangrams.asia/ مراجعه کنید.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

پاسخی بگذارید