موبایل های جدید گوگل عکس ها را ذخیره نمی کنند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج برخی از کاربران موبایل های جدید «پیکسل۳» و «پیکسل۳ ایکس ال» متوجه شده اند  عکس هایی که Google Camera گرفته می شوند، گاهی اوقات ذخیره نمی شوند. کاربران در وب سایت ردیت و انجمن های پشتیبانی گوگل تجربیات خود در این باره را به اشتراک گذاشته اند و به نظر می رسد این مشکل گسترده باشد. به طوریکه کاربران موبایل های «پیکسل»، «پیکسل۲» و «پیکسل ۲ ایکس ال» را نیز شامل می شود.  

این مشکل به خصوص زمانی اتفاق می افتد که کاربر پس از عکاسی با Google Camera، اپلیکیشن دیگری را باز می کند یا بلافاصله موبایل را قفل می کند. البته کاربران می توانند تصویر بندانگشتی عکس مذکور را در گالری دوربین ببینند اما به محض ضربه روی عکس، ناپدید می شود.

 در برخی موارد حتی عکس در گالری نیز نشان داده نمی شود اما روز بعد در همانجا ظاهر می شود.

جالب آنکه برخی گزارش ها نشان می دهد کاربران «گلکسی اس۹»، «موتو زد۲»، «موتو ای ۴ »و «نکسوس۵ایکس» نیز هنگام استفاده از Google Camera دچار مشکل مشابهی می شوند. البته هنوز مشخص نیست این اختلال فقط مربوط به موبایل های پیکسل  یا یک باگ اندرویدی در سطح وسیع تر است.

درحال حاضر برخی کاربران ادعا می کنند این مشکل مربوط به زمان پردازش تصویر HDR است.  


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

فیس بوک ۱.۵ میلیون ویدئو از حمله تروریستی نیوزیلند را پاک کرد
عرضه ایرپادهای جدید اپل با قاب شارژ بی سیم و باتری قوی‌تر
تراشه‌ای که بلندگوهای هوشمند را هوشمندتر می‌کند
آماده باش شبکه ارتباطی کشور برای نوروز/ رومینگ دیتا سراسری شد