موبایل های پرچمدار بدون فناوری دوربین زیر نمایشگر عرضه می شوند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گیزمو چاینا، در حال حاضر اخبار متعددی درباره فعالیت تولیدکنندگان موبایل برای توسعه فناوری دوربین سلفی زیر نمایشگر منتشر می‌شود. با این وجود طبق گزارشی جدید بیشتر دستگاه‌های پرچمداری که سال آینده به بازار می آیند همچنان مجهز به نمایشگری با یک سوراخ خواهند بود که دوربین سلفی در آن تعبیه شده است.

طبق اطلاعات حساب کاربری «دیجیتال چت استیشن» در ویبو (میکروبلاگ چینی) بیشتر تولید کنندگان موبایل‌های رده بالا در سال آینده همچنان از فناوری سوراخ روی نمایشگر برای قراردادن دوربین سلفی در دستگاه استفاده می‌کنند.

هرچند پیش بینی می‌شود موبایل‌هایی با فناوری نصب دوربین زیر نمایشگر در سه ماهه سوم سال جاری رونمایی شوند، اما در دستگاه‌های رده بالا از این فناوری استفاده نخواهد شد.

به عبارت دیگر هرچند برخی شرکت‌ها از این فناوری استفاده می‌کنند، اما به کارگیری آن در بازار موبایل گسترده نخواهد بود. در حال حاضر یک تولید کننده چینی مشغول توسعه دستگاه‌هایی با دوربین زیر نمایشگر است. پیش بینی می‌شود سامسونگ نیز در ماه آگوست از یک موبایل با دوربین سلفی زیر نمایشگر رونمایی کند که وضوح بالایی دارد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ضرورت راه‌اندازی پلتفرم‌های مشترک با کشورهای اسلامی
اپ اخبار جعلی واکسیناسیون از اپ استور حذف شد
قرار نیست ارتباط مجازی ما با دنیا قطع شود
آخرین قانون ما درباره استقلال فضای مجازی به ۱۳ سال قبل بر می گردد