نحوه حمایت از شرکت‌های خلاق سلامت دیجیتال اعلام شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی، وقوع کرونا در جهان بیش از همیشه نقش راهکاری نوین و دیجیتال را در نظام سلامت، نمایان کرد. در ایران نیز بیش از ۶۰۰۰ شرکت دانش‌بنیان که در این میان حداقل بیش از ۱۳۰۰ شرکت خلاق هستند، توانستند نقشی بی‌بدیل در این حوزه ایفا کنند.

بر این اساس یک برنامه حمایتی با عنوان هلثینو برای تیم‌های استارت آپی و شرکت‌های خلاق در حوزه سلامت دیجیتال در نظر گرفته شده است.

تیم‌های استارت آپی، شرکت‌های خلاق و یا دارای ایده حوزه‌های سلامت دیجیتال با شرکت در این طرح می‌توانند تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان از تسهیلات کم بهره و با تنفس برخوردار شوند.

تیم استارت آپی با یک شتابدهنده همکاری کند و یا شتاب دهنده‌ای که تیم‌هایی در این حوزه دارد، تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان به صورت هم سرمایه گذاری دریافت خواهد کرد.

کسب و کارهایی که موفق به جذب سرمایه از هر صندوق پژوهش و فناوری شوند در این طرح، حداکثر ۴ برابر مبلغ جذب سرمایه را در قالب تسهیلات دریافت می‌کنند.

همچنین تیم‌ها، شرکت‌های خلاق و استارت‌آپ‌هایی که نیازمند خدماتی همچون فضای استقرار، زیرساخت و سرور، مارکتینگ و دیگر خدمات هستند با شرکت در این طرح می‌توانند از خدمات سرویس دهندگان پلتفرم راه نوآوری و شبکه نوآوری دیجیتال به صورت رایگان استفاده کنند.

در این راستا نشست تخصصی توسعه سلامت دیجیتال در ایران با همکاری ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی و مسئولان صندوق‌های حمایتی در راستای بررسی و واکاوی چالش‌ها و راهکارهای حوزه سلامت دیجیتال امروز برگزار شد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

طرح «مدیریت ترافیک هوایی پرنده‌‎های بدون سرنشین» به اتمام رسید
ضرورت راه‌اندازی پلتفرم‌های مشترک با کشورهای اسلامی
اپ اخبار جعلی واکسیناسیون از اپ استور حذف شد
قرار نیست ارتباط مجازی ما با دنیا قطع شود