نخستین توئیت تاریخ را یک ایرانی خرید


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، این توئیت که به ان اف تی معروف شده به سینا استوی فروخته شده که مدیر یک شرکت فعال در زمینه بلاک چین به نام بریج اوراکل است.

بازاریابی این توئیت به مدت بیش از دو هفته ادامه داشت و سرانجام جک دورسی اعلام کرد اولین توئیت خود را به قیمت حیرت‌انگیز ۲۹۱۵۸۳۵ دلار به فروش رسانده است. سینا استوی از زمان عرضه توئیت یادشده برای فروش در ۶ مارس خواستار خرید آن بود و قیمت اولیه ۲.۵ میلیون دلار را برای این کار پیشنهاد داده بود.

به دنبال ارائه پیشنهادات بهتری توسط رقبا، وی رقم پیشنهاد خود را بالاتر برد و سرانجام با پرداخت بیش از ۲.۹ میلیون دلار توئیت یادشده را خریداری کرد.

جک دورسی اولین توئیت توئیتر را که خود ارسال کرده بود به یک توکن دیجیتال مبدل کرده که در قالب یک بلاک چین اتریوم باقی خواهد ماند. این توئیت در تاریخ ۲۱ مارس سال ۲۰۰۶ ارسال شده بود و استوی پیشنهاد نهایی خود برای خرید آن را دوشنبه عصر ارائه کرده است.

دورسی مدعی شده که این مبلغ را به بیت کوین تبدیل کرده و آن را برای انجام امور خیریه در قاره آفریقا در اختیار یک سازمان غیرانتفاعی می‌گذارد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

آمار تراکنشهای دیجیتال/ بلوغ ۷۰ درصدی دستگاهها در خدمات الکترونیک
آمریکا با ادغام انویدیا و ARM مخالفت کرد
افشاگر فیس بوک درباره اصلاح قانون به کنگره مشاوره داد
تقاضا برای آیفون ۱۳ کاهش یافت