نخستین منظومه فضایی کشور در ارومیه رونمایی شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، عزت الله اکبری، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر شنبه در این مراسم بر شناسایی استعدادهای جوانان و نخبگان و حمایت بیش از پیش از آنها تاکید کرد و گفت: در شأن جمهوری اسلامی ایران نیست در انرژی هسته‌ای، دانش بنیان و رشته‌های هوا و فضا قله‌ها را فتح کنند اما در بخش‌های معمولی مشکل داشته باشیم.

وحید جلال زاده یکی از نمایندگان مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی نیز در این آئین با اشاره به اینکه جوانان ایران اسلامی در برهه‌های مختلف کمک کار مسئولان در رشد و پیشرفت ایران اسلامی بوده‌اند، گفت: به جز سه شرکت در دنیا این تکنولوژی در دست هیچ شرکتی نیست و این رونمایی حجت را برای همه مسئولان برای حمایت بیش از پیش از جوانان نخبه و انقلابی تمام کرد.

علی محمد نیکبخت، رئیس پارک علم و فن آوری آذربایجان‌غربی نیز در این مراسم با اشاره به اینکه ۱۰۹ شرکت و با واحد فن آوری در این پارک فعالیت می‌کنند، گفت: ۶۶۸ دانش پژوه در این پارک فعالیت‌های پژوهشی خود را در بخش‌های مختلف انجام می‌دهند.

وی با اشاره به فعالیت بیش از ۵۰۰ نفر از جوانان در این مرکز افزود: تولیدات شرکت‌های فعال در این پارک در زمینه‌های برق و الکترونیک، صنعت ساختمانی، کشاورزی، تولید و اتوماسیون، شیمی و پلیمر، اکوتوریسم منابع طبیعی و محیط زیست و انرژی‌های نوین زیست فناوری است.

رئیس پارک علم و فن آوری آذربایجان‌غربی اضافه کرد: مجموعه پارک علم و فناوری به صورت حرفه‌ای و با هدف توسعه نوآوری و انجام کارهای دانش‌بنیان در حال فعالیت است تا بتواند نیاز آذربایجان غربی را با بهره‌مندی از جوانان نخبه فراهم کند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

هند قانون استفاده از شارژر یکسان را تصویب می کند
فیس بوک و اینستاگرام هر کلیک کاربر را ردیابی می کنند
تولید ماهواره‌ های خیام ۲، خیام ۳ و خیام ۴ در ایران
آمریکا جمع آوری داده توسط دوربینهای نظارتی را قانونمند می کند