نسخه ارزانتر گلکسی فولد به بازار می آید


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گیزموچاینا، سامسونگ بالاخره موبایل گلکسی فولد را در بازارهای مختلف سراسر جهان عرضه کرد.  این در حالی است که پس از ماه ها تاخیر فروش موبایل تاشو به تازگی آغاز شده است.

این موبایل با برچسب قیمتی ۲ هزار دلار، گرانقیمت است اما به نوشته SamMobile، سامسونگ هم اکنون مشغول ساخت یک نسخه ارزانتر از گلکسی فولد است. نسخه ارزانتر گلکسی فولد در گستره وسیع تری از جهان عرضه می شود. به نوشته این وب سایت، نسخه جدید حافظه ۲۵۶ گیگابایتی( به جای ۵۱۲ گیگابایتی) خواهد داشت تا با قیمت ارزانتر عرضه شود. 

البته عرضه یک موبایل تاشو ارزانتر نیز معقولانه به نظر می رسد. در حال حاضر سامسونگ مشغول بررسی میزان مقبولیت طراحی تاشو این دستگاه است.

گلکسی فولد تازه عرضه شده برخلاف نمونه اولیه در بازار کره جنوبی و آمریکا با استقبال روبرو شده است. بنابراین یک نسخه ارزانتر آن که در بازارهای بیشتری عرضه می شود، گام  بعدی سامسونگ در ارائه نسل جدید طراحی برای جمعیت وسیع تری است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

کارکنان یک شرکت تولیدکننده بازی در آمریکا تظاهرات می کنند
ایلان ماسک به اپل حمله کرد
میراث دولت دوازدهم برای وزیر بعدی ارتباطات چیست
ویژگی موبایل های تاشو سامسونگ فاش شد