نسخه اندروید مجموعه «کاروان نور» رونمایی شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

الهام اوستادی معاون فرهنگی مدرسه علمیه نجمه خاتون(س) در گفتگو با خبرنگار مهر از رونمایی نسخه اندروید مجموعه کاروان نور«هجرت نور» در مدرسه علمیه نجمه خاتون(س) خبر داد و اظهار داشت: نسخه اندروید مجموعه کاروان نور (هجرت نور)  به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم در مدرسه علمیه نجمه خاتون(س) رونمایی شد.

وی این اثر تبلیغی را متعلق به این مدرسه علمیه دانست و ادامه داد: سابقا نسخه ویندوزی آن در سال ۱۳۹۷ با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران در مجتمع علوم اسلامی کوثر رونمایی و با استقبال بسیاری از جانب مخاطبین مواجه شد و هم اینک در قالب نسخه اندروید ارائه می شود.

وی افزود: مجموعه کاروان نور «هجرت نور» با راهنمایی استاد حوزه فاطمه اسبقی توسط خانم کاظمی تولید شد تا این نرم افزار ره توشه مبلغین در محرم و سالکان راه اباعبدالله الحسین(ع) باشد.

اوستادی اظهار داشت: مطالب مندرج در برنامه مطابق با بیش از ۲۰۰ منبع معتبر است؛ لذا برنامه ای بسیار جامع و کاربردی برای پژوهشگران، مبلغان و علاقه مندان حوزه معارف اسلامی به شمار می رود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

شماره‌های ویژه تاریخ تولد سیم کارت هوشمند شاتل موبایل عرضه شد
فشار بر شرکتهای فناوری برای مقابله با سواستفاده آنلاین از کودکان
دلایل منع دسترسی کاربران ایرانی به سرویس‌های گوگل
برنامه های فضایی کشور برای سال ۱۴۰۰ اعلام شد