نشست ارتقای مدیریت بلایا با فناوری فضایی برگزار می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان فضایی ایران، در سومین روز کارگاه آموزشی بین المللی استفاده از فناوری فضایی برای مدیریت سیل، خشکسالی و منابع آب، جلسه تعاملی تقویت نهادی و آمادگی برای بهبود ارزیابی ریسک مدیریت بلایا با هدف راهکارهای افزایش همکاری در بین مردم و ذینفعان خصوصی مدیریت حوادث در مقیاس بین المللی، ملی و منطقه‌ای برگزار می‌شود.

کارگاه آموزشی بین المللی استفاده از فناوری فضایی برای مدیریت سیل، خشکسالی و منابع آب با همکاری دفتر امور فضای ماورای جو سازمان ملل متحد (UNOOSA) و به میزبانی سازمان فضایی ایران ۱۸ تا ۲۰ مردادماه ۱۴۰۰ به صورت آنلاین برگزار می‌شود که طی هماهنگی‌های به عمل آمده، ثبت نام در این کارگاه برای تمام متخصصان، کارشناسان، اساتید دانشگاه، دانشجویان و علاقمندان آزاد و به صورت رایگان است.

بر این اساس روز سوم این کارگاه جلسه تعاملی تقویت نهادی و آمادگی برای بهبود ارزیابی ریسک مدیریت بلایا برگزار می‌شود. در این نشست فرصتی برای بخش خصوصی در نظر گرفته شده است تا به ارائه تجربیات و دستاوردهای خود در حوزه مدیریت بلایا (سیل و خشکسالی) و منابع آب بپردازند.

سازمان فضایی ایران از تمامی فعالین بخش خصوصی (شرکت خصوصی / استارت آپ) دعوت کرده در صورت تمایل برای ارائه دستاوردها و تجربیات خود در این پنل تخصصی ثبت نام کنند.

سخنرانی‌ها پس از طرح و تصویب در کمیته علمی کارگاه، در تاریخ ۲۰ مردادماه از ساعت ۱۴ تا ۱۵:۳۰ به زبان انگلیسی ارائه خواهند شد.

آخرین مهلت ثبت نام برای ارائه در پنل تخصصی اول مرداد ماه ۱۴۰۰ است.

برنامه کارگاه و نحوه ثبت نام در سایت سازمان فضایی ایران در دسترس است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

لاوصولی ۳۳ میلیارد تومان از مطالبات شرکت ارتباطات زیرساخت
الزام اپراتورها به اطلاع‌رسانی قبل از قطع تلفن ثابت
رویکرد غیرسازنده فیس‌بوک در زمینه همکاری با رسانه‌های استرالیا
هیچ منعی برای توسعه ارتباطات بین‌الملل وجود ندارد