نشست حمایت از توسعه رویکردهای نوین آموزش و یادگیری برگزار می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، نشست تخصصی آشنایی با طرح حمایت از توسعه رویکردهای نوین آموزش و یادگیری از سری نشست‌های برنامه نسل سوم دیجیتال، با هدف آشنایی با حمایت‌ها و تسهیلات مدنظر در این طرح و معرفی تجربیات موفق ملی و بین المللی فعال در حوزه آموزش به صورت مجازی برگزار می‌شود.

این نشست از ساعت ۱۳ تا ۱۶ روز دوشنبه ۲۴ خردادماه با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی، ستاد فرهنگ‎سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق، ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی و مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

در این طرح که با هدف حمایت از حرکت به سمت پارادایم جدید در حوزه آموزش و با در نظر گرفتن مشوق‌های مختلف برای مراحل مختلف توسعه کسب وکار، از صاحبان ایده تا کسب‌وکارهای بزرگ در نظر گرفته شده، سعی بر این است تا با ارائه حمایت‌های مالی و غیرمالی از مجموعه‌های فعال در حوزه‌های فناورانه منتخب و متمرکز بر حوزه آموزش، حمایت شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

نام ۱۰ دانشگاه برتر در هوش مصنوعی/ کشورهای پیش‌رو در AI کدامند
رگولاتور چین درباره توزیع کنندگان تراشه خودرو تحقیق می کند
توئیتر حساب جعلی نویسنده مشهور را تایید و بعد رد کرد
محصولات آینده نوکیا فاش شد