نمایشگر آیفون جدید همیشه روشن می ماند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، طبق گزارش جدید مارک گورمن از خبرگزاری بلومبرگ، آیفون ۲۰۲۱ احتمالاً مشابه اپل واچ مجهز به نمایشگری خواهد بود که همیشه روشن می‌ماند.

گورمن در خبرنامه خود اشاره کرده عمر باتری آیفون‌های جدید ارتقا می‌یابد، بریدگی روی نمایشگر آنها کوچک‌تر خواهد بود، قابلیت ضبط ویدئو بهتر می‌شود و رفرش ریت دستگاه‌ها نیز به ۱۲۰ هرتز می‌رسد. علاوه بر آن در سری جدید موبایل‌های اپل تراشه A۱۵ به کار می‌رود که سرعت بیشتری دارد.

این نخستین بار نیست که گزارشی جدید به استفاده از نمایشگرهای همیشه روشن برای آیفون اشاره می‌کند. مکس وین باخ یکی دیگر از افشا کنندگان ویژگی‌های دستگاه‌ها اشاره کرد احتمالاً اپل در سال جاری از پنل‌های نمایشگر با فناوری LTPO در دستگاه‌هایش استفاده می‌کند. این شرکت قبلاً پنل‌های مذکور را در اپل واچ به کار برده است. این فناوری به طور فعال رفرش ریت نمایشگر ساعت هوشمند اپل را طوری تنظیم می‌کند تا شارژ دستگاه حفظ شود.

در گزارش خبرنگار بلومبرگ نیز اشاره شده حداقل یکی از ۴ آیفونی که سال جاری عرضه می‌شود نمایشگر LTPO خواهد داشت.

مینگ چی کو تحلیلگر محصولات اپل نیز در اوایل سال جاری میلادی اعلام کرد آیفون‌های پرو جدید نمایشگر LTPO و رفرش ریت ۱۲۰ هرتز دارند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

لاوصولی ۳۳ میلیارد تومان از مطالبات شرکت ارتباطات زیرساخت
الزام اپراتورها به اطلاع‌رسانی قبل از قطع تلفن ثابت
رویکرد غیرسازنده فیس‌بوک در زمینه همکاری با رسانه‌های استرالیا
هیچ منعی برای توسعه ارتباطات بین‌الملل وجود ندارد