نمایش مکان‌های تست کرونا در نرم افزار نقشه اپل


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، افرادی که از گوشی‌ها و رایانه‌های اپل استفاده می‌کنند از این پس می‌توانند با استفاده از سیستم عامل آی او اس و اپلیکیشن نقشه آن، محل ارائه خدمات تست کرونا را در نقاط مختلف آمریکا مشاهده کنند.

اپل چندی قبل وب سایتی را راه اندازی کرد که به مؤسسات خدمات درمانی امکان می‌دهد تا نام خود را به عنوان مراکز ارائه دهنده خدمات تست کرونا ثبت کنند. حالا اطلاعات این وب سایت به برنامه نقشه اپل اضافه شده و کاربران می‌توانند ضمن مشاهده محل دقیق این مراکز به اطلاعات دیگری مانند نحوه پذیرش، نوع تست انجام شده (بیمارستانی یا آزمایشگاهی)، موقعیت دقیق ساختمان انجام تست و غیره دسترسی یابند.

اپل چندی قبل وب سایتی را نیز راه اندازی کرده بود که کاربران با وارد کردن اطلاعاتی در مورد وضعیت سلامتشان می‌توانستند از میزان احتمال ابتلاء به کرونا مطلع شوند. حالا با راه اندازی خدمات جدید یافتن محل تست کرونا برای افراد مشکوک به ابتلاء ساده‌تر شده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

دوره آنلاین آشنایی با فناوری های توانمندساز برگزار شد
۳ ایده برتر در حوزه ناوبری فضایی معرفی شدند
میانگین سرعت خودروها در کلانشهرها طبق اطلاعات «بلد»
زمینه دیجیتالیزه شدن اقتصاد بیمه فراهم شد