نهمین سمپوزیوم بین‌المللی مخابرات برگزار می‌شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، این سمپوزیوم دوسالانه، با هدف ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی،  بنیادی و کاربردی و همچنین تبادل نظر علمی متخصصان و صاحب نظران و علاقمندان به توسعه مخابرات و فناوری اطلاعات در سطح ملی و بین المللی برگزار می شود.

چهار کمیته علمی، بین الملل، سیاستگذاری و اجرایی شامل اعضای هیات علمی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دانشگاه ها، سازمان های تابعه و دانشگاه های خارج از کشور، مسئولیت اجرای این سمپوزیوم را برعهده دارند .

این کمیته ها، فعالیتهای ارسال فراخوان دعوت به ارائه مقاله،  پیشنهاد ارائه کارگاه ، شرکت در نمایشگاه جانبی سمپوزیوم برای شرکتها، سازمانها و دانشگاه ها و برنامه ریزی برای برگزاری رویداد چالش نوآوری را با ورود شرکتهای استارتاپ انجام می دهند.

مهمترین محورهای این سمپوزیوم شامل بیگ دیتا،  ۵G ، امنیت اطلاعات، اینترنت اشیاء، رایانش ابری، بلاک چین، اقتصاد ICT ،مدیریت شبکه، سیستم های شبکه، ارتباطات نوری، ارتباطات کوانتومی، ارتباطات ماهواره، شبکه های بی سیم، رگولاتوری و استراتژی توسعه شبکه است.

نهمین سمپوزیوم بین المللی مخابرات ۲۶ تا ۲۸ آذرماه امسال در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات) برگزار می شود.

طی برگزاری دو روزه این سمپوزیوم،  نمایشگاه جانبی با حضور شرکتهای ICT و شرکت های نوپا (استارتاپ ها) برگزار می شود.

کسب اطلاعات بیشتر و ارسال مقاله از طریق مراجعه به سایت http://ist۲۰۱۸.itrc.ac.ir ممکن است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

بازی وزارت ارتباطات با انتساب حکم دادگاه به فیلتر اینستاگرام
آیفون ۱۲ در عملکرد ایمپلنت های قلبی اختلال ایجاد می کند
مرکز مدیریت داده و خدمات فضایی راه اندازی شد
آنر با تولیدکنندگان تجهیزات آمریکایی همکاری می کند