نوآوری در طراحی ماشین لباسشویی بدون لرزش و صدا


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، ال جی الکترونیکس در نسل جدید ماشین لباسشویی خود از فناوری سنتوم (centum) استفاده کرده که کیفیت کارکرد را بالا برده و باعث می شود ماشین لباسشویی بدون کمترین لرزش و صدا کار می کند.

فناوری به کارگرفته شده در این محصول که در صنعت موتور به کار گرفته می شود با استفاده از یک سیستم جدید مجهز به کمپرسور و سیستم ثابت لوله، به میزان قابل توجهی میزان لرزش و نویز را کاهش می دهد و تنها ۶۷ دسی بل را طی دوران چرخش منعکس می کند که معادل صدای مکالمه معمولی است.

این نوآوری که در ماشین های لباسشویی مدل SIGNATURE TWINWash به کار گرفته شده استانداردهای موتورهای اینورتر را از ۱۰ سال به ۲۰ سال افزایش می دهد.

این محصول درهمین حال به مصرف‌کننده اجازه می‌دهد دو دسته لباس را همزمان و به صورت جدا بشوید. به نحوی که طراحی آن از ترکیب یک ماشین‌ لباس‌شویی کامل در قسمت بالا و یک شوینده کوچک در یک پایه مخفی، ایجاد شده است. ماشین‌ لباس‌شویی اصلی در قسمت بالا، قابلیت شستشوی حجم زیادی از لباس ها را دارد و درحالی که قسمت شوینده کوچک می‌تواند برای برنامه شست‌وشوی متفاوتی تنظیم شود.

این امکان باعث می شود کاربر بدون اینکه مجبور باشد برای جمع شدن یک دسته کامل لباس صبر کند، حجم کم لباس را در زمان نیاز بشوید.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

حمله باج افزاری به ۵۴۰ هزار داور ورزشی در آمریکا
موس جدید برای کنترل راحت تر تماس‌های ویدئویی
۵۰۰ هزار گوشی آیفون قاچاقی وارد ایران شد
مجوز فعالیت خدمات دهندگان اینترنت TD-LTE تمدید می‌شود