نوزاد متولد نشده ای که ۱۱۳ هزار فالوئر دارد!


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از یاهونیوز، افراد مشهور در اینستاگرام که به اینفلوئنسرها یا تاثیرگذاران شهرت دارند با ارسال هر پست خود در شبکه های اجتماعی توجه افراد زیادی را به خود جلب می کنند و شرکت های تجاری و تبلیغاتی نیز تلاش می کنند با جلب نظر این افراد و پرداخت مبالغی به آنها برای تبلیغ غیرمستقیم فعالیت هایشان بر شهرت و اعتبار خود بیفزایند.

همین مساله باعث شده نوزاد پدر و مادری که جزء اینفلوئنسرهای اینستگرام هستند و قرار است چند هفته آینده به دنیا بیاید، قبل از متولد شدن ۱۱۳ هزار تعقیب کننده یا فالوئر داشته باشد.

شرایط خاص این نوزاد نشان دهنده به وجود آمدن نسلی جدید از اینفلوئنسرهای اینستاگرامی است که kidfluencer ها یا بچه های تاثیرگذار نام گرفته اند و قبل از تولدشان هم در دنیای مجازی فعال هستند.

این جنین هنوز متولد نشده هالستون بلیک فیشر نام دارد که در خانواده های اینفلوئنسر چشم به جهان خواهد گشود. قبل از وی خواهران دوقلوی او  در اینستاگرام که الان شش سال دارند، دومیلیون طرفدار و تعقیب کننده داشته اند. کیلر فیشر پدر این دوقلوها می گوید ارسال پست های دارای حامی مالی در اینستاگرام هر بار برای وی بین ۱۰ تا ۲۰ هزار دلار درآمد به ارمغان می آورد.

پست مربوط به اعلام تولد نوزاد جدید این خانواده هم ۴۰ هزار بار لایک خورده است. نکته جالب اینکه شرکت هایی همچون وال مارت، استپلز، ماتل و غیره از هم اکنون برای ارسال پست هایی در حساب کاربری نوزاد یادشده و پرداخت پول به ازای آن اعلام آمادگی کرده اند.

در این میان تاثیرات عاطفی و فرهنگی و تربیتی این سبک زندگی بر کودکان کم سن وسال و نیز کمرنگ شدن حریم شخصی و امنیت روانی آنان به علت در پیش گرفتن این نوع زندگی سوالات و نگرانی هایی است که کمتر مورد توجه قرار گرفته اند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

دومین دوره طرح جامع «از مهارت تا اشتغال» برگزار می شود
پرونده «حاکمیت سایبری در خارج از کشور» خبرگزاری مهر ۱۰۰تایی شد
مدل‌های ارزیابی کمی و کیفی محتوای الکترونیکی بومی تدوین شد
کمبود تراشه ۲۰۲۳ میلادی برطرف می شود